Results 1 to 12 of 12
Like Tree1Likes
 • 1 Post By SheldonCooper

COOLEMPIRES...Yepyeni bir heyecana hazırmısınız..! / YENI BOSSLAR-YENİ TAKILAR

This is a discussion on COOLEMPIRES...Yepyeni bir heyecana hazırmısınız..! / YENI BOSSLAR-YENİ TAKILAR within the Private Servers forums, part of the Knight Online (ko4life.com) category; FACEBOOK Arkadaşlar çok uzun zamandan beri üzerinde çalıştığımız serverımızı sonunda tamamladık.Üzerinde çok düşündük şimdiye kadar açılan serverları inceledik onların iyi ...
Page: 1


 1. #1
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default COOLEMPIRES...Yepyeni bir heyecana hazırmısınız..! / YENI BOSSLAR-YENİ TAKILAR
  Arkadaşlar çok uzun zamandan beri üzerinde çalıştığımız serverımızı sonunda tamamladık.Üzerinde çok düşündük şimdiye kadar açılan serverları inceledik onların iyi yönlerini kendimize ekledik kötü olanlarından ders çıkararak aynı hataları yapmamaya çalıştık.Bu serverla size birçok yenilik getirdik şimdiye kadar yapılmıyanları yapmaya çalıştık, bunlar nelerdir başlıklar halinde inceleyelim.


  BOSSLAR

  Bunların bazılarını gördünüz, bazılarını duydunuz, bazılarının varolduğundan haberiniz bile yoktu.
  Biz bunları hepsini tek bir yerde sizin için topladık, oyun içerisinde özellikle çeşitli zone'lara paylaştırdığımız bu elit yaratıklar kestiğinizde sizleri çok özel silah ve takılarla ödüllendireceklerdir.  BÖLGELER


  Yeni Şekliyle Colony Zone [ Ronark Land ]


  Her serverda olduğu gibi oyunun ana omurgasını oluşturan yer CZ
  CZ'yi diğer serverların aksine daha kullanılar bir yer olması gerektiğini düşündük ve 6 değişik zone oluşturduk bunlar.
  Yani yeni nesil diye adlandırdığımız birçok oyunda bulunan Zindan sistemini Cz'de sizlere sunuyoruz. (Artık bir gruba ihtiyacınız olacak.)
  6 farklı zindan tarzında hazırlanmış bölgelerimizle size farklı bir görsellik ve heyecan sunmaya çalıştık, her zone'nun kendine özel bossları ve özel mobları var.


  [COLOR="#008000"][B]Origin
  Ormanlık bir alan olan ORIGIN'de buranın boos'u olan TAIWAN yaşamaktadır, kestiğinizde sizi yenisilahlarla ödüllendirecektir.  Tomb Of Seven
  Storm'un yaşadığı bu bölgede az sayıda ama çok güçlü moblar bulunmaktadır.Storm'u kestiğinizde sizi yeni silahlarla ödüllendirecektir. 2. #2
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  Living Necropolis
  Yaşıyan ölüler.Evet bu bölgede oyunun en güçlü boss'u PULTERON yaşamaktadır.Oyunun en zor haritası diyebiliriz,pulteronda ulaşmak için bir çok mob'un yanısıra GHOST ve GHOSTWIFE'ı da geçmeniz lazım, hiçte kolay değil.PULTERON'u kestiğinizdeki oyundaki en değerli hediyelerle ödüllendirileceksiniz.  Khuzdul
  Santos'un yaşadığı bu bölgede en az Living Necropolis kadar kalabalık ve tehlikeli bir bölge.Sadece bu bölgede kesmeniz gereken SANTOS hariç 4 adet daha boss var kestiğinizde çok güzel yeni itemlerle dülllendirileceksiniz.  Gestero
  Orgların Darkland'a geçiş kapısı evet arkadaşlar Darkland'a girebilmeniz için önce Darkland bekçisi ve bu bölgenin Boss'u olan GOLDDRAGON'ugeçmeniz lazım, kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.

  Deadtree[/B][/COLOR]
  Humanların Darkland'a geçiş kapısı GESTERO blgesi için söylediklerimiz burası içinde geçerli, burada da bu bölgenin Boss'u SWAMP LORD'u geçmelisiniz.Kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.

  CZ'içindeki bölgelerimizi tanıdık şimdide CZ'nin genel durumuyla ilgili bilgi verelim ve birkaç kare resim koyalım.
  Tabi CZ yeni cz
  Bowl
  Bowl'un ortasında boss ağacı ve sizler için yeni tasarladığımız bifrost yaratıkları vardır.Bifrost yaratıklarından bifrost taşı düşürerek maradonda kırdırabilirsiniz.
  Boss Ağacı
  Bildiğiniz gibi 15 farklı Boss'tan 5 tanesini atar ve Uniq takı ve silahlarla ödüllendirilsiniz.


  [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/993090_619090111436905_2035326438_n.jpg[IMG]

 3. #3
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default
 4. #4
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  KNİGHTCASTLE


  Oyunda NP karşılığında alabileceğiniz madalyonların düşeceği zone
  6 adet büyük boss'u ile sizleri bekliyor.


  KROWAZ
  Krowaz bölgesine CZ towndan 20 şer adet mataryel toplyarak girerdiniz.Burada içerideki MOB'lardan +1 krowaz. bosslardan +5 ve bu bölgeye yeni eklediğimiz içinden hem madaolyan hemde krowaz itemlerin +7 sini düşürebileceğiniz IRON GOLEM bulunmaktadır.


  İTEMLER
  Tam tamına 90 adet yeni silah ve zırh. 35 adet yeni aksesuar ve Ünvan itemleri sizleri bekliyor.
  Tamamı yeniden tasarlandı atakları baştan ayarlandı hiç bit bug olmayan ve hepsi upgrade edilebilir durumda.
  Facebook sayfamızdan itemlerin resimlerini görebilirsiniz, sayfada resim sınırlaması olduğundan buraya resim eklemiyeceğim.


  Madalyon Sistemi


  Kastığınız NP'ler ile alabileceğiniz bu madalyonlar sizlere yeni itemleri çıkarabilme şansı veriyor. 50-100-150-200 K vererek alacağınız bu madalyonlarda boş yok.


  Ünvan Sistemi.
  Artık oyuncu kesmek size sadece np kazandırmıcak ünvanda kazandıracak. İlerliyen zamanlarda gelicek olan Gladyatör sistemimiz ile kazanıcağınız ünvanlar isminize sadece şöhret değil aynı zamanda pet kısmına takavağınız özel takıyla puanınıza göre özellikte vericek.


  GÖREVLER
  Görev sistemini tamamen değiştirdik,EMC-LUFER-ESLAND'ta bütün moblara kendilerine özel toplayacağınız 5'er adet toplamda 120 küsür yeni materyal yaptık.Bu sayede hem usko'nun bir kere yaptığınız o sıkıcı görevlerini yapmak zorunda kalmıyacaksınız hemde nerde kasarsanız kasın bu esnada topluyacağınız materyallerle daha hızlı level atlıyabileceksiniz.Bu sayede isterseniz topladığınız bu itemleri pazara koyup ticaretini yapabilirsiniz istersenizde level atlamak için kullanırsınız, bu sayede oyunda online süresi yüksek olan oyuncularda yani daha fazla oyuna emek verenler ister level ister para olarak karşılığını alabilecekeler.
  Görev sistemiyle ilgili detayları yine facebook sayfamıza bakarak öğrenebilirsiniz.


  Oyuna hakkında genel bir değerlendirme yapıcak olursak, temelde myko serverlar kadar zor bir server olacağını söyleyebilirim, ancak level kasmayı çok zevkli hale getirecek bazı kolaylıklar oyuna getirdik, bunlar oyun esnasında bütün moblardan düşen E-X-P ve C-O-I-N yazıları bu yazıları Maradonda bulunan "Mr COOKER"a getirerek levelineze göre exp ve para alabilirsiniz, bunun harince yine bütün moblardan düşme olasılığı olan "PURPLE GEM" var bunuda maradonda bulunan "HOKKABAZ" isiml npc'ye vererek şansınıza göre EXP-COIN veya NP kazanabilirsiniz.Bu sayede level kasarkende sıkılmıyacağınızı garanti ediyoruz.
  Item olarakta bildiğmiz klasik itemler Shard,Raptor,Shell ve Chitin gibi itemler nispeten daha kolay çıkacaktır [yanlız burdaki kolay kelimesi sizi yanıtmasın diğer itemlere göre daha kolay manasında kullanıyıorum]fakat oyuna getirdiğimiz yeni itemlere ve takılara sahip olabilmek için uzunca bir zamana ve kuvvetli clanlara ihtiyacınız olacaktır.


  Kısacası size uzun zaman zekle oyun oynuyabileceğiniz aradan bir yıl geçse bile hala item yapabileceğiniz uzun ömürlü bir oyun vaadediyoruz, biz üzerinde çok çalıştık, çok uğraştık ve ortaya güzel bir iş çıkardığımızı ümit ediyoruz, yani biz görevimizi yaptık şimdi sıra sizlerde.


  COOLEMPIRES TAKIMI
  Coolinternet Çanakkale-Merkez [Çanakkale'li arkadaşlarımızı dükkanımıza bekleriz.]  Ayrıca bize çeşitli konularda yardımları dokunan başta Mustafa Can IPEKÇI(Osmanx),Özkan Özdemir,Darkko[Mustafa],Onur[Uniqturk] kardeşlerimize teşekür ederiz.

 5. #5
  Senior Member ScreameR's Avatar
  Join Date
  Mar 2012
  Posts
  2,120

  Default

  English plx kanka

 6. #6
  Warlord Senior Member TabbyCat's Avatar
  Join Date
  Nov 2009
  Location
  Southampton, England
  Posts
  1,408

  Default

  It may be turkish and all, but damn those mobs look bad ass

 7. #7
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  mob babandır,hıyar...

 8. #8
  Regular Member
  Join Date
  Sep 2013
  Location
  The Netherlands
  Posts
  50

  Default

  Beside the mad looking skins.
  I think you forgot this is an English community.

 9. #9
  Banned Member
  Join Date
  Sep 2013
  Posts
  91

  Default

  Someone created that skin and gfx edits on soacs files,so you can just buy them as this one did... Nothing special really,this is knight online not a WOW... If this would be good people would focus on doing this.. They rather do something else than editing the crazy monsters and UI.

 10. #10
  Senior Member nightmare67's Avatar
  Join Date
  Nov 2006
  Location
  Victoria, Texas
  Posts
  431

  Default

  Quote Originally Posted by aydela View Post
  mob babandır,hıyar...
  Here he says "Mob is your dad, cucumber"

  Calling someone a cucumber is a very childish insult in Turkish culture - mostly related to his maturity. Last time I called someone that, I was about 4 yrs old I think.

  Ban please.

 11. #11
  JFC
  JFC is offline
  Member JFC's Avatar
  Join Date
  Sep 2013
  Posts
  44

  Default

  +++++++++++++++++++++++++++++ rly cool mobs

 12. #12
  SEXIEST NOSE ON EARTH Senior Member SheldonCooper's Avatar
  Join Date
  Jan 2010
  Posts
  1,490

  Default

  we play KO not WOW....
  Karlskrone likes this.

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 05-01-2006, 07:45 AM
 2. Im borıng:S
  By BlackPriest in forum Off Topic
  Replies: 9
  Last Post: 04-30-2006, 11:36 AM
 3. seeling kekurı belt +2 :D
  By leoquand in forum Diez
  Replies: 3
  Last Post: 04-29-2006, 12:53 PM
 4. selling 62 lwl battleprıest
  By nuru in forum Diez
  Replies: 0
  Last Post: 04-29-2006, 10:11 AM
 5. My char pls helpme ı dont understand
  By hiona in forum Tech Support
  Replies: 0
  Last Post: 04-19-2006, 06:35 AM

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •