Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 72

PC/S>LVL 72 PRIEST FH/DUFF 400K NPS ORC

This is a discussion on PC/S>LVL 72 PRIEST FH/DUFF 400K NPS ORC within the Diez forums, part of the Market Place category; hotovno.. a nelzi ze nemam info [/b] máš jen id a password, a to jen díky tomu že jsme ti ...
Page: 3


  1. #31
    pavel123
    Guest

    Default

    hotovno.. a nelzi ze nemam info [/b]
    máš jen id a password, a to jen díky tomu že jsme ti věřili. už to že jsi to sem postnul je celkem velkej podraz, nevíš kolik lidí si to mohlo přečíst, např. ten elemental pendant je tam nesealnutej a spousta dalších věcí. na co si to hraješ?



  2. #32
    Madness
    Guest

    Default

    máš jen id a password, a to jen díky tomu že jsme ti věřili. už to že jsi to sem postnul je celkem velkej podraz, nevíš kolik lidí si to mohlo přečíst, např. ten elemental pendant je tam nesealnutej a spousta dalších věcí. na co si to hraješ?[/b]
    na boha...

    he say'd me to "dont tell my info to others "

  3. #33
    spyrex
    Guest

    Default

    can i know how you got his account? oO

  4. #34
    Madness
    Guest

    Default

    can i know how you got his account? oO[/b]
    same way as bizanto...

  5. #35
    spyrex
    Guest

    Default

    how you got bizanto? P:

  6. #36
    Madness
    Guest

    Default

    how you got bizanto? P:[/b]
    contact me via msn.. [email protected]

  7. #37
    insertiq
    Guest

    Default

    scammer osiris is back

  8. #38
    Senior Member :Blaster:'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    CZ
    Posts
    936

    Default

    Ty píčo jedna zkurvená osirická, říkám ti ty zmrde, radši nebuď o prázdninách doma, tohle si posral, bizanto byl můj starej kámoš a ještě zkusíš na ostatní Čechy tyhle tvoje fintičky, prej EVE mě změnilo a takový píčoviny, ty kokote když už nofear ví, kde bydlíš tak počkej, uděláme na tebe akcičku, na kterou nikdy nezapomeneš, jestli si pamatuješ Geniuse tak ten pojede taky, sice to byl jenom shard +6 na cypheru ale v tý době drahá věcička, tak se těš ty kreténe!!!

  9. #39
    Charles01
    Guest

    Default

    up...

  10. #40
    gumík
    Guest

    Default

    Ty píčo jedna zkurvená osirická, říkám ti ty zmrde, radši nebuď o prázdninách doma, tohle si posral, bizanto byl můj starej kámoš a ještě zkusíš na ostatní Čechy tyhle tvoje fintičky, prej EVE mě změnilo a takový píčoviny, ty kokote když už nofear ví, kde bydlíš tak počkej, uděláme na tebe akcičku, na kterou nikdy nezapomeneš, jestli si pamatuješ Geniuse tak ten pojede taky, sice to byl jenom shard +6 na cypheru ale v tý době drahá věcička, tak se těš ty kreténe!!![/b]
    ^^ tohle se mi líbí

    Up for one of the best char on ronark

  11. #41
    pavel123
    Guest

    Default

    up, i've changed password.

  12. #42
    pavel123
    Guest

    Default

    bump :huh: :huh:

  13. #43
    pavel123
    Guest

    Default

    up

  14. #44
    pavel123
    Guest

    Default

    up

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    170

    Default

    Ty píčo jedna zkurvená osirická, říkám ti ty zmrde, radši nebuď o prázdninách doma, tohle si posral, bizanto byl můj starej kámoš a ještě zkusíš na ostatní Čechy tyhle tvoje fintičky, prej EVE mě změnilo a takový píčoviny, ty kokote když už nofear ví, kde bydlíš tak počkej, uděláme na tebe akcičku, na kterou nikdy nezapomeneš, jestli si pamatuješ Geniuse tak ten pojede taky, sice to byl jenom shard +6 na cypheru ale v tý době drahá věcička, tak se těš ty kreténe!!![/b]
    v to doufám...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •