Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30

S>Warrior lvl 68

This is a discussion on S>Warrior lvl 68 within the Diez forums, part of the Market Place category; S>warrior lvl 68 eq : (Shell Chitin helmet,boots.pads,pauldron+7),Chitin helmet+8 Ganluet +3 reb Raptor+7,totamic+7.deep scar ex +7 1xdiamond ring , warrior ...
Page: 1


  1. #1
    MaroTheOwner
    Guest

    Cool

    S>warrior lvl 68
    eq : (Shell Chitin helmet,boots.pads,pauldron+7),Chitin helmet+8
    Ganluet +3 reb
    Raptor+7,totamic+7.deep scar ex +7
    1xdiamond ring , warrior pendant , bronze belt +2 and qest jewelery
    Inn: dol+4 , chitin helmet+7(dd),IB+7, 11 feather of harpy queen, set fp+8 for rogue
    and 160gb for pot xD

    Offert please only $$ please;PP



  2. #2
    Fury
    Guest

    Default

    Maro pizdo, czemu nie grasz?

  3. #3
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    bo z takimi palantami jak ty sie nie da grac nawet ci nie pasuje jak jest drugi polski clan na oly to tez go musisz rozjebac... idz sie wypchaj swoimi npkami ...

    pzdr <_<

  4. #4
    r3ku
    Guest

    Default

    HAHAHahhahahahaahahahhahahahahhhaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    tak!! to Oblivion rozjebało outsierdsD:
    Ciemniak... czy to nasza wina ze wiekszosc polakow to dzieciaki ktore okradaja siebie nawzajem???
    jasne ale to szystko Hell

    ps a ze jest palantem to inna sprawa


    Bump 4 maro

  5. #5
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    palantem to jeestes ty..... sami siebie? ciekawe kto podsylal kolesi do outsiders? np Hanzo i kto jest zlodziejami? oblivion PoprostuPolak and Grzechu dalej nie mowie bo nie jestem pewien cya

  6. #6
    Fury
    Guest

    Default

    kompleks^^

  7. #7
    4MotherRussia
    Guest

    Default

    eng pls ... ^^

  8. #8
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    slow zbraklo? wstyd sie przyznac ze masz kompleks??

  9. #9
    Fury
    Guest

    Default

    Ty niedorozwoju, ktorego starzy nie wychowali. Po pierwsze nie wiem czemu sie tutaj udzielasz bo topic nic wspolnego z toba nie ma. Po drugie pierdolisz od rzeczy jak zawsze. Po trzecie jestes posmiewiskiem calego servera. Mag na 72 na spike rotfl. A o poziomie twojej "inteligencji" wypowiadac sie nie bede bo kazdy dobrze wie jaki jestes "mondry".

    Pozdro.

  10. #10
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    Ty niedorozwoju, ktorego starzy nie wychowali. Po pierwsze nie wiem czemu sie tutaj udzielasz bo topic nic wspolnego z toba nie ma. Po drugie pierdolisz od rzeczy jak zawsze. Po trzecie jestes posmiewiskiem calego servera. Mag na 72 na spike rotfl. A o poziomie twojej "inteligencji" wypowiadac sie nie bede bo kazdy dobrze wie jaki jestes "mondry".

    Pozdro.[/b]

    nie dorozwojem jestes ty i twoja stara po 2 udzielam sie bo nikt mi tego nie zabroni? twoj topic to tez nie jst wiec po co napisales 1szego posta? :lol: :lol: :lol: :lol: po 3 kazdy wie ze ty masz pierdolca na swoim punkcie i potraFisz tylko wyzywac kazdego i rozpierdalac clany bo twoj clan musi byc jedyny polski na servie "posmiewiskiem calego servera" look na siebie :lol: :lol: mnie turasy nie wyzywaja itp jak ciebie lamQo po nte "Mag na 72 na spike" znajdz mi aska u ktorego bede na spike to bedziesz boski (i tak juz jestes :lol: ) :angry:

  11. #11
    Fury
    Guest

    Default

    Zajebie cie warkiem na 62 z quest bizuteria.

  12. #12
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    juz zmiana? przed chwila bylo asek na spike <lol> :lol:

  13. #13
    Fury
    Guest

    Default

    Chcesz isc teraz na arene?

  14. #14
    Senior Member __DarkMag__'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    STFU
    Posts
    704

    Default

    ssij nie poszedl bym nawet jak by mi ko dzialalo bo mi szkoda potek na ciebie

  15. #15
    r3ku
    Guest

    Default

    buhaha szkoda potek ok baba
    -przyjebany to jeses ty
    -jeses na spike
    -grasz z turkami wiec jeses turkiem
    -nie umiesz nic innego niz exp exp exp
    -nie umiesz tpoewac
    - jeses przykry
    -hazor czy jak to tam to memento kolego Xeny i wcale go nikt tam nie posyłał. A co ty tak bronisz outsiders hmm przecie tez cie wywyalil. A jak myslisz ze ni echemy polskich klanow to sie mylisz.. zawsze ciekawiej jest z kim konkurowac(chociaz jesesmy bez konkurencyjni;D)
    -asek ktory ma cie na spike - Valzur

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •