Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 73

S > Warrior 72 & 880k np

This is a discussion on S > Warrior 72 & 880k np within the Ares forums, part of the Market Place category; Azazeal dlaczego piszesz ze jak ktos kupi 2k kc to jest bbabashoperem lol ? jak cie niestac i musisz prosic ...
Page: 3


  1. #31
    Ghostoflasthope
    Guest

    Default

    Azazeal dlaczego piszesz ze jak ktos kupi 2k kc to jest bbabashoperem lol ? jak cie niestac i musisz prosic mamy o kase to spoko ale jak ktos pracuje to moze wydawac na co chce wienc glupia to wypowiedz tak samo z gold pre ? dlaczego nie ?? i chyba niewiesz co to znaczy prawdziwy babashoper



  2. #32
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    Szkoda ze to kosztuje 2k kc, a nie akzdy u nas w clanie jest takim zjebanym babaszoperem jak kazdy u was... Zreszta i tak was jedziemy ...[/b]
    Powiedzial 15 latek :lol:
    babashoperem nazywasz kupowanie gold premium? :lol:
    Ani jednej zlotowki nie wydalem ani nikt z nas nie wydal na kupowanie itemu czy pseudo podobnego.
    Napisz cos jeszzcze to posmieje . :lol: Zreszta uwazasz ze mam teraz golda i czy go mialem miesiac temu?
    "jedziemy"???
    Zapomniales o tym ze Ja z owiele gorszym sprzetem a majac jedynie 2 lvl wiecej: Diavole 65 lvl, a ja 67 Bylem z nim 2 razy na arenie i dwa razy wygralem. Nie mowie tutaj ze Diavole nie umie grac czy cos takiego chodzi tu o to ze przyjdzie taki typ jak ty co sobie mysli nie wiadomo co i pieprzy jakies pierdoly. Myslicie ze jak macie ice maga w party i 3 pristow to jestecie kozaki? Lepiej poczytaj sobie co ludzie pisza o waszym CSW(pekowaniu) bo jezeli u was pk nazywa sie gang bang niech tak juz zostanie.
    Jak juz pisalem chcecie udowonic co jestescie warci, idziecie na humowa strone, stracicie po 70 k np(wiec niewielka strata), ale przynajmniej tam bedziecie mogli pokazac co jestescie warci. Napewno dobrze gra prawdziwy crazymary,Victor oraz Valzur, do reszty jakos nie mialem sytuacji sie przekonac. Wiec jak chcesz juz cos pisac to uzyj jakiegos sensownego argumentu, bo to nie jest polskie forum ko gdzie ludzie beda to czytac i myslec ze to jest prawda.

    Bede tu do 24, i tak kazdy dostanie muta na 3 dni wiec napisz cos nowego (smiesznego) albo poprostu skonczcie ta farse bo te dialogi i tak nie maja sensu.

    Jedynie co moge powiedziec ze wstyd mi troche za kolegow ktorzy piszac do was ze z was dzieci oraz to ze podkreslaja to na kazdym kroku.

  3. #33
    Axarus
    Guest

    Default

    LastHope "więc" no "wienc"

    heh

  4. #34
    Ghostoflasthope
    Guest

    Default

    Thx for help im Drunk ~~

  5. #35
    Zwierz@K
    Guest

    Default

    lol. Bloody ty masz jakies problemy z pamiecia widze. Na csw o ktorym mowie mieliscie 8 osobowe party, Sg to samo. Z raz nawet w te dwa party wbiliscie w jedno nasze, skonczylo sie 16:1 dla nas... (mamy to na filmie jakbys nadal nei mogls obie przypomniec). I gdzie niby napisalem ze gold premium to cheat ? o.0

  6. #36
    nocomment
    Guest

    Default

    Szkoda ze to kosztuje 2k kc, a nie akzdy u nas w clanie jest takim zjebanym babaszoperem jak kazdy u was... Zreszta i tak was jedziemy ...[/b]
    jak ktos pracuje i zarabia pieniadze to moze wydac na co mu sie podoba, a babashopper to osoba nie ktora kupuje premy kc itp tylko itemy za $$$ elo dzieciaczku

  7. #37
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    A tak wogole to mi szkoda wszystkich wlacznie ze mna,
    Bo my Polacy zamiast jakos sie dogadac, czy zyc w zgodzie
    To zyjemy tak jak(polacy za granica czy po sasiedzku) jeden 2 musi dopier**** bo inaczej nie umie zyc. h34r:



    I hope it's my last sentence in polish (in this topic).

    lol. Bloody ty masz jakies problemy z pamiecia widze. Na csw o ktorym mowie mieliscie 8 osobowe party, Sg to samo. Z raz nawet w te dwa party wbiliscie w jedno nasze, skonczylo sie 16:1 dla nas... (mamy to na filmie jakbys nadal nei mogls obie przypomniec). I gdzie niby napisalem ze gold premium to cheat ? o.0[/b]
    Ja nie chodze na Csw.

    "wiekszosc na gold premium lecialo by le tylko jak najszybciej lvl wbic na poczatku." no to zabrzmialo jakbysmy conajmniej cheatowali. A tylko dwie osoby kupuje gold prema od poczatku servera u nas w clanie. I to nie jestem ja :P

  8. #38
    nocomment
    Guest

    Default

    lol. Bloody ty masz jakies problemy z pamiecia widze. Na csw o ktorym mowie mieliscie 8 osobowe party, Sg to samo. Z raz nawet w te dwa party wbiliscie w jedno nasze, skonczylo sie 16:1 dla nas... (mamy to na filmie jakbys nadal nei mogls obie przypomniec). I gdzie niby napisalem ze gold premium to cheat ? o.0[/b]
    tak to zabrzmialo " A WY TO NA GOLDACH!! HAHWA ROFL DLWADL" : d a powiedz mi kto byl w tym party i kiedy to bylo zreszta mi to kolo dupy lata cale zycie byliscie noobami xO youtube i sobie wpisz oblivion moze znajdziesz biggest noob clan in history albo podobnie
    EOT. (dla noobow End Of Topic)

  9. #39
    azazeal
    Guest

    Default

    :lol:
    youtube i sobie wpisz oblivion moze znajdziesz biggest noob clan[/b]
    buaha to zrobil nasz klanowicz jak odchodzil (Hmm dla zartu? ) ... n.c...

  10. #40
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    tak to zabrzmialo " A WY TO NA GOLDACH!! HAHWA ROFL DLWADL" : d a powiedz mi kto byl w tym party i kiedy to bylo zreszta mi to kolo dupy lata cale zycie byliscie noobami xO youtube i sobie wpisz oblivion moze znajdziesz biggest noob clan in history albo podobnie
    EOT. (dla noobow End Of Topic)[/b]
    Panie noncoment to ze kiedys grales z nami w clanie, nie znaczy ze masz caly czas spamowac i nadawac na Oblivon.
    Pare osob w Oblivon naprawde dobrze gra. Nie chce nikogo bronic ale taka jest prawda. Ale tobie pewnie chodzi o to ze niektorzy z Oblivion mysla ze sa nie wiadomo co a tak naprawde tak nie jest ale niech tak mysla.
    Ale reszta zostawcie w spokoju.

    Zreszta dajcie juz spokoj dosyc tego spamu, jak Diavole chce sprzedac postac to dajcie mu to zrobic w spokoju.

  11. #41
    Senior Member Cat^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Poland/Sttetin aka Szczecin
    Posts
    1,046

    Default

    ta R.I.P.

  12. #42
    Zwierz@K
    Guest

    Default

    co za ulag, nie wierze filmik jest humorystyczny i zrobiony dla zartu. No ale widac ze ktos tak ograniczony umyslowo jak ty tego nie dostrzegl. Sami mielismy niezly ubaw z tego filmi. Co do sobo ktore byly na csw to pamietam BloodyCursa (mozliwe ze inna osoba na nim siedziala, a nie real bloody), Jaggera, Shira. Co do reszty to musialbym na filmik looknac zeby nie przekrecic. I nawet jesli jestesmy n00bami, to i tak jestesmy lepsi od ciebie noncoment...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    754

    Default

    lol. Bloody ty masz jakies problemy z pamiecia widze. Na csw o ktorym mowie mieliscie 8 osobowe party, Sg to samo. Z raz nawet w te dwa party wbiliscie w jedno nasze, skonczylo sie 16:1 dla nas... (mamy to na filmie jakbys nadal nei mogls obie przypomniec). I gdzie niby napisalem ze gold premium to cheat ? o.0[/b]
    Jestescie naprawde fajni ze rozjebaliscie "nas" na csw Nie wiem kto tam byl ale jestem pewien ze nikt ze starej ekipy. Malo kto teraz gra jak wczesniej bo ko na dluzsza meta jest nudne zwlaszcza girakon ja juz dawno odpadlem i sie ciesze ze juz nie marnuje tam tyle czasu , co najwyzej wejde sobie jak jest pk i jest co bic w colony
    Zrobice jakies party taki wasz 2 sklad my wpadniemy najlepszym party i podyskutujemy Z reszta juz byla rozmowa po angielsku o tym w jakims tam topicu i nie bylo tam milych slow w waszym kierunku wiec o czym w ogole tu piszemy o.O

    Azazael nie odzywaj sie tu bo juz duzo razy udowodniles ze jestes pustym dzieciakiem , nie masz kasy to Twoj problem...


    bump , best offer so far ?

  14. #44
    Ghostoflasthope
    Guest

    Default

    tak jak bloody napisał glupota jest w tym ze sie klucimy o co ze ktos kupuje golda ? czy to zazdrości albo o to ze sprzedaje ktos chara to jest prawda ze ciagnie osoby za sobą lol

    wienc nierozumiem tych wpowiedzi i nie zawsze sie wygyrwa a pozatym grasz tylko po to ??? ja gram zeby na tsie sie posmiac itp mi to wystarczy

  15. #45
    Axarus
    Guest

    Default

    LastHope 2nd warn "wienc'

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •