Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

UgUrKa_OttomaNs why admins banned me ?

This is a discussion on UgUrKa_OttomaNs why admins banned me ? within the General Chat forums, part of the Knight Online (ko4life.com) category; uLan açq evLadı önce insan ol sonra adam olmayı bil.sonra gel burda adam akıllı takıl. salak herif laf oturtmuşmuş türkün ...
Page: 2

tolgahan
    Guest

uLan açq evLadı önce insan ol sonra adam olmayı bil.sonra gel burda adam akıllı takıl.
    salak herif laf oturtmuşmuş türkün gücünü göstermiş.Gerizekalı sen adam olmadıktan sonra istersen dünyanın sahibi ol.Böyle eziklikle yaptıktan sonra sana kim saygı duycak .
    Nefret ediyolarmış türklerden ediyolar tabi senin gibi o.ç ları yüüznden.
    A.q yaşın kaç senin .. bebe kendince bişi mi yapmaya çaLışıyon salak herif.
    Neden bana şahsıma kimse kötü bişey demezken sen banlanıyon
    git büyü de gel.girdiğin ortamlara ayak uydurmasını biliceksin.Zaten ortam bozuksa girmiceksin o ortama.Ben özellikle yazdım imzama Turk die .sen de kendini Türk mü sanıyon.Orospu çıkarması bozdurdun ağzımı
    Tamam Turkleri kötülüyolar ama hepsi bir değil arada çıkıyo salaklar veriyoz ağzının payını.E bazılarıda haklı.a.q ipini koparan senin gibi bebeler oyunun ağzına sıçınca böyle oluyo işte.Sen olsan sende söversin
    Devil kusura bakma ...Dellendirdi beni

Sorry ppl .I said him what he need.
    As u know i am Turk too but i dont think he knows what he is

Banned

I tell you a story

Dog Says: woof!
    Human says: Bad dog!
    Dog Says: woof!
    Human Says: DIE!
    Dog is Dead!
    10 minute Later!
    Kid Says: woof woof plıs!
    Human says: YOU DOG!
    Kid Says: ewet wooof!
    Human says: SPIKE!

Senior Member giga's Avatar

w33d wtf is up with these random posts...??

Banned

found weed under my bed...

ITS NOT SHIZZLE

Senior Member giga's Avatar

y not use the acc i sold my mage to

Originally posted by W33dStyle

Banned

thats my desktop B)

Senior Member

Originally posted by tolgahan
    uLan açq evLadı önce insan ol sonra adam olmayı bil.sonra gel burda adam akıllı takıl.
    salak herif laf oturtmuşmuş türkün gücünü göstermiş.Gerizekalı sen adam olmadıktan sonra istersen dünyanın sahibi ol.Böyle eziklikle yaptıktan sonra sana kim saygı duycak .
    A.q yaşın kaç senin .. bebe *kendince bişi mi yapmaya çaLışıyon salak herif.
    Neden bana şahsıma kimse kötü bişey demezken sen banlanıyon *
    git büyü de gel.girdiğin ortamlara ayak uydurmasını biliceksin.Zaten ortam bozuksa girmiceksin o ortama.Ben özellikle yazdım imzama Turk die .sen de kendini Türk mü sanıyon.Orospu çıkarması bozdurdun ağzımı
    Tamam Turkleri kötülüyolar ama hepsi bir değil arada çıkıyo salaklar veriyoz ağzının payını.E bazılarıda haklı.a.q ipini koparan senin gibi bebeler oyunun ağzına sıçınca böyle oluyo işte.Sen olsan sende söversin

ağzına sağlık belki biraz daha yumuşak olunabilirdi ama genel hatlarıyla doğru konuşmuşsun

stevouk
    Guest

omg not only a hourely spam but now its in turkish...Zzzz what next?

Senior Member

Originally posted by deedstyger2+--><div class='quotetop'>QUOTE(deedstyger2)</div>
    <!--QuoteBegin-Devile
    U come here, u start a fight, then u pose like a victim to later ask hackers to hack this forum. Then u have the guts to even come back and ask why???

Get lost fucking hypocrite. U are not welcome here. U are the type of turk that gives bad reputation to everyone else in your country.
    yeah. u r rite.

and i m the type of turkish ppl who doesnt give bad reputation..
    ugurka_ottomans, begone. u r polluting our nation's name.[/b]
    Own3d by the good turk. :wub:

Banned

AhEuAhEuAhEu

Wyvern
    Guest

Ugurka_TurKa
    ^
    ::
    ::
    Im turk too..btw not this type... It s a shit our nation.... First he have to get some responsabilties... FOR example ; dont say he s a turk....zzzzzzzzzzzz i got mad

Wyvern
    Guest

Originally posted by tolgahan
    A.q yaşın kaç senin .. bebe *kendince bişi mi yapmaya çaLışıyon salak herif.
    Neden bana şahsıma kimse kötü bişey demezken sen banlanıyon *

hllsin kardesim ben agzımı bozmak istememıstm ama sen gerekeni yapmıssın so ty bro ^^

tolgahan
    Guest

hllsin kardesim ben agzımı bozmak istememıstm ama sen gerekeni yapmıssın so ty bro ^^
    ağzına sağlık belki biraz daha yumuşak olunabilirdi ama genel hatlarıyla doğru konuşmuşsun
    Hep bunlardan doLu bea napim artık sıkmaya başladılar..

omg not only a hourely spam but now its in turkish...Zzzz what next?
    My English is not good.I wrote in English.He got what i want to say.
    sorry again ppl

Malavon
    Guest

Originally posted by Devile
    In a topic of a Turkish forum, UgUrKa_OttomaNs post a message about Ko4Life. This is the link: *

http://www.knightonlines.gen.tr/wwwko4life...umu-vt2407.html *

His message: *
    "arkadaşlar yukarda ismi geçen www.ko4life.com a yabancı forumu diye girdim bi başlık açtım aynen şöle '' TURKS ARE THE BIGGEST '' ve aldığım cevapların türkçeleri'' sizin gibi 3. dünya ülkesi bi ülke nası oluyo da internet i buluyo fak mak'' her şeyi saydırılıyo Türk lere bu forumda sonra ben lafı onlara oturtunca benim başlık silinmiş. ÇOK KIZGIN Tüm forumu bu siteye bekliyorum Türkün gücünü gösterin şunlara aranızada hacker tanıdığı olan felan varsa lütfen şu forumu hacklesin benim gibi vatansever adama bu lafları demiceklerdi bu bir vatan borcudur kimse Türke hakaret edemez" *

Translation: *
    "I opened a topic in www.ko4life.com called 'TURKS ARE THE BIGGEST". People responded me like "you are a 3rd world country, f*ck you..." etc.. Then my topic got deleted. I want all of you to this forum, lets show the power of the Turks. If you know a hacker friend etc... let him hack this forum, they made a mistake by doing it. Bla bla bla..."
    U come here, u start a fight, then u pose like a victim to later ask hackers to hack this forum. Then u have the guts to even come back and ask why???

Get lost fucking hypocrite. U are not welcome here. U are the type of turk that gives bad reputation to everyone else in your country.
    sounds like a fucking e-jihad.. lol

Banned

W33dStyle says: MAHMUD!
    Turk says : SIR YES SIR!
    W33dStyle says: WHERE IS YOUR MOTHER?! I WILL REPORT YOU!
    Turk says: you had her last night, why asking me?

aehuaehuaheuaheuahe

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks