Results 1 to 8 of 8

Sifremi Degistiremiyorum YARDIM Edermisiniz !!!!

This is a discussion on Sifremi Degistiremiyorum YARDIM Edermisiniz !!!! within the Tech Support forums, part of the Knight Online (ko4life.com) category; Merhaba Arkadaşlar Gizli Sorumu ve Cevabımı Unuttum Şifremi Değiştirmek İstiyorum Ama Değiştiremiyorum Mail Bana Ait Vede Premium Üyeyim 2/3 Kişi ...
Page: 1

SANALMEKAN
    Guest

Default Sifremi Degistiremiyorum YARDIM Edermisiniz !!!!

Merhaba Arkadaşlar Gizli Sorumu ve Cevabımı Unuttum Şifremi Değiştirmek İstiyorum Ama Değiştiremiyorum Mail Bana Ait Vede Premium Üyeyim 2/3 Kişi Şifremi Biliyor Ve Kullanıyor Bana Yardım Edermisiniz..

Teşekkürler...

ChrisOwns
    Guest

[size=24][b]SHUT THE FUCK UP.

ShaiHulud
    Guest

Default Re: Sifremi Degistiremiyorum YARDIM Edermisiniz !!!!

Originally posted by SANALMEKAN
    Merhaba Arkadaşlar Gizli Sorumu ve Cevabımı Unuttum Şifremi Değiştirmek İstiyorum Ama Değiştiremiyorum Mail Bana Ait Vede Premium Üyeyim 2/3 Kişi Şifremi Biliyor Ve Kullanıyor Bana Yardım Edermisiniz..

Teşekkürler...
    S.A. kanka

HeyJude
    Guest

Now, u'll make him feel like being teleported to another planet

!ndream
    Guest

he have shared account with password and cant change password because he havent secret answer ahhahaehaehhahaha fate of Turkish childs

Mito1903
    Guest

you really helped him :angry:

premium hasabın varsa siteden login ol support my KOL(farklı olabilir adı tam hatırlamıyorum) var ordan mesaj yolla türkçe yollarsan karşılık veriyolar mı bilmiyorum ama ingilizce bilen biriyle birlikte bunu yaparsan daha iyi olur gmler 3 gün içinde yardımcı olmak zorundalar galiba restller değiştirmene yardımcı olurlar

burdakiler çok yardımcı olmamış biraz bi yerleri kalkmış ondandır belki ama bunları türkçe forumlara yaz

FlyingCat
    Guest

Originally posted by Mito1903
    you really helped him :angry: *

premium hasabın varsa siteden login ol support my *KOL(farklı olabilir adı tam hatırlamıyorum) var ordan *mesaj yolla türkçe yollarsan karşılık veriyolar mı bilmiyorum ama ingilizce bilen biriyle birlikte bunu yaparsan daha iyi olur gmler 3 gün içinde yardımcı olmak zorundalar galiba restller değiştirmene yardımcı olurlar

burdakiler çok yardımcı olmamış biraz bi yerleri kalkmış ondandır belki ama bunları türkçe forumlara yaz
    :wub:

TeeL
    Guest

[quote][size=24][b]SHUT THE FUCK UP.

Well said. +

Bookmarks