Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 31 to 45 of 77

Selling IronNeck & 2xROC & PE

This is a discussion on Selling IronNeck & 2xROC & PE within the Ares forums, part of the Market Place category; Still selling?...
Page: 3


  1. #31
    dude101
    Guest

    Default

    Still selling?



  2. #32
    nocomment
    Guest

    Default

    jaki ten typ ma rn w grze? bo chyba mysli ze bez niego nie mielibysmy 75 ^^[/b]
    gralem na blackphatnomie i zaluje ze cie bralem do party a nie mowie o 75 bo troche nie gralem a co do kompleksow to wiesz nie ja jestem osoba ktora przez 3 miesiace nie wychodzila z domu i gra 24/7 zeby miec smoka ^_^ haha xD

  3. #33
    nocomment
    Guest

    Default

    mmm... nie chce mówić kto tu grać nie umie ;] , jak byś grał na girakonie to byś wiedział co o mnie mówią , ale okej
    a i btw. to nie ja tu zaczełem , się kłucić tylko ty , kompleksy? ... idz sie lecz chłopie tylko w dobrej przychodni...[/b]
    a co mowia ze dobrze grasz? pewnie twoi znajomi z oblivionu : D zreszta co do gry magiem jestem o niebo lepszy :-). Tak dla twojej wiadomosci gra w KO nie daje inteligencji wiec zapierdalaj do szkoly :-0 a nie siedzisz przed gra bo nic ci to potem nie da, dobry psycholog tez by ci sie przydal :-)

    skąd możesz wiedzieć czy jestem trustable czy nie ... nigdy sie ze mną nie tradowaleś ,[/b]
    nie musze tradowac wystarczy to co wiem

    co do siga bardzo pasuje do ciebie. jednym slowem okresle to EMO
    idz sie pociac w kacie : DDDDDDD
    nie bede juz nic pisal bo sensu nie ma nic nie dociera do takiego idioty : d

  4. #34
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Default

    a co mowia ze dobrze grasz? pewnie twoi znajomi z oblivionu : D zreszta co do gry magiem jestem o niebo lepszy :-). Tak dla twojej wiadomosci gra w KO nie daje inteligencji wiec zapierdalaj do szkoly :-0 a nie siedzisz przed gra bo nic ci to potem nie da, dobry psycholog tez by ci sie przydal :-)
    nie musze tradowac wystarczy to co wiem

    co do siga bardzo pasuje do ciebie. jednym slowem okresle to EMO
    idz sie pociac w kacie : DDDDDDD
    nie bede juz nic pisal bo sensu nie ma nic nie dociera do takiego idioty : d[/b]
    nie jestem emo
    gówno a nie grasz lepiej
    zobacz jak ładnie wygląda teraz twoja wypowiedz o moim trustable
    nie obliviończycy
    ....
    jak byś nie wiedział , to zawsze ja z zafirą zakładałem pt , a nie ty
    i mówmy sobie prawde , jak ja bym rano nie grał to zafira nie utrzymał by sam pt...
    jesteś żałosny...
    i lepiej skończ pisać te swoje żałosne posty bo ci załatwie tutaj bana

    gralem na blackphatnomie i zaluje ze cie bralem do party a nie mowie o 75 bo troche nie gralem a co do kompleksow to wiesz nie ja jestem osoba ktora przez 3 miesiace nie wychodzila z domu i gra 24/7 zeby miec smoka ^_^ haha xD[/b]
    HAHAHAHAHAH
    ... :lol:

  5. #35
    nocomment
    Guest

    Default

    nie jestem emo
    gówno a nie grasz lepiej
    zobacz jak ładnie wygląda teraz twoja wypowiedz o moim trustable
    nie obliviończycy
    ....
    jak byś nie wiedział , to zawsze ja z zafirą zakładałem pt , a nie ty
    i mówmy sobie prawde , jak ja bym rano nie grał to zafira nie utrzymał by sam pt...

    jesteś żałosny...
    i lepiej skończ pisać te swoje żałosne posty bo ci załatwie tutaj bana
    HAHAHAHAHAH
    ... :lol:[/b]
    : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD prosze zalatw zalosny emo kidzie : D

    zawolam zafire chyba i sie razem posmiejem. Moze i byles w party ale ty je nie zakladales tylko zafira to raz dwa jak byl zajety spot albo byly humy to ty mowiles ze musisz isc i sobie szukales innego expa albo szedles na harpie, a jak przejelismy spota to dopiero sie pytales czy room, wiec nie pierdol ze gdyby nie ty to by party nie bylo i zalosny to twoje drugie imie ^_^ "debila nigdy nie przegadasz" słowa lectera kiedy przeczytal co piszesz : D

    btw. gadalem z zafira na ts wkleilem mu co pisales powiedzial ze moze 2 razy sie pokazales rano a tak to zawsze na gotowca przychodziles "BRAK SLÓW" jego slowa. Pytalem sie czy ma konto na ko4life ale ze smutkiem powiedzial ze nie :<

  6. #36
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Default

    WUAHAHHAHAHA przychodziles na gotowca? (tu bambo) Ciebie pojebalo ja zawsze wstawalem o 8 byl wtedy kiszki zafira i czasem zuri, reszta wstawala o 12 i przychodzila na gotowe raz poszedlem na harpie z hf to odrazu, "juz kurwa party nie masz bo bys na gotowe tylko przychodzil" naprawde sie nadajecie ale przeciez wy wiecie lepiej spytajcie sie szira, chociaz on i tak powie to co zafira ^^i nie nie musialem przez 3 miechy nie wychodzic z domu zeby miec smoka, pewnie Ty bys musial ^^

  7. #37
    nocomment
    Guest

    Default

    WUAHAHHAHAHA przychodziles na gotowca? (tu bambo) Ciebie pojebalo ja zawsze wstawalem o 8 byl wtedy kiszki zafira i czasem zuri, reszta wstawala o 12 i przychodzila na gotowe raz poszedlem na harpie z hf to odrazu, "juz kurwa party nie masz bo bys na gotowe tylko przychodzil" naprawde sie nadajecie ale przeciez wy wiecie lepiej spytajcie sie szira, chociaz on i tak powie to co zafira ^^i nie nie musialem przez 3 miechy nie wychodzic z domu zeby miec smoka, pewnie Ty bys musial ^^[/b]
    nie zalezy mi tak na tej grze zeby nie wychodzic z domu lol trzeba byc naprawde chorym psychicznie jak ty i taka prawda kazda osoba ktora sie pytam mowi ze moze raz czy 2 robiles rano z nimi party tak to gdzies spierdalales zreszta na harpie czesciej chodziles niz raz :-) jak pisalem nie bede juz pisal do ciebie "bo debila nigdy nie przegadasz" slowa lectera i jeszcze powiedzial ze gdybys stal naprzeciwko niego to bys nawet slowa nie powiedzial bo bys wpierdol odrazu dostal a przez twoj maly monitorek czujesz sie "mocny" rofl ^_^ POZDRO & POCWICZ cieciu

    bump btw. dobrze jest miec scammera w klanie? papa

  8. #38
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    "bo debila nigdy nie przegadasz"[/b]
    tak to prawda, bo to ze bambo ciagle pisze/wygaduje jakies pierdoly o nas, info z sufitu, nie mozna tego inaczej nazwac jak debilizmem, dodam tylko, ze wylacznie przez takich jak Ty(Bambo) ally nie ma( wiem bambo Ciebie to wali i Ci wogole na tym nie zalezy, ale innym z twojego clanu takie ally by sie przydalo np do expienia)
    Poprostu niektorzy maja tak zwana madrosc glupia,
    a Ty nocomment przyczyniasz sie do prowokowania bamba,a jakbys byl madry to bys wogole nie zaczynal i nic tutaj nie pisal.

    Free bump

  9. #39
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Exclamation

    tak to prawda, bo to ze bambo ciagle pisze/wygaduje jakies pierdoly o nas, info z sufitu, nie mozna tego inaczej nazwac jak debilizmem, dodam tylko, ze wylacznie przez takich jak Ty(Bambo) ally nie ma( wiem bambo Ciebie to wali i Ci wogole na tym nie zalezy, ale innym z twojego clanu takie ally by sie przydalo np do expienia)
    Poprostu niektorzy maja tak zwana madrosc glupia,
    a Ty nocomment przyczyniasz sie do prowokowania bamba,a jakbys byl madry to bys wogole nie zaczynal i nic tutaj nie pisal.

    Free bump[/b]
    ej nie moja wina , że jak miałeś lepsze itemy i levl to cie hf pojechał ...

  10. #40
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Default

    Tak kurwa 2 razy z wami bylem na ewilach ahahhahaha to jest niezle, Ty kurwa wstawales o 11 to tam tam kurwa, a i to moja wina ze po was przebiegalismy na csw i zafira rozjebal ally, nie wydaje mi sie ze z mojego powodu no ale dobra ^^

  11. #41
    nocomment
    Guest

    Default

    Tak kurwa 2 razy z wami bylem na ewilach ahahhahaha to jest niezle, Ty kurwa wstawales o 11 to tam tam kurwa, a i to moja wina ze po was przebiegalismy na csw i zafira rozjebal ally, nie wydaje mi sie ze z mojego powodu no ale dobra ^^[/b]
    nie bede nic juz pisal bo poprostu mi zal ciebie juz rozumiem czemu wogole rodzicow nie obchodzi bo jak ma sie takiego downa za dziecko to tylko odizolowac od siebie. naucz sie czytac ze zrozumieniem ok? nie pisalem 2 razy ze byles tylko ze od rana byles w party a to ze przyszedles po godzinie od rana na "gotowca" to co innego dobra lecter :* do takiego idioty nic nie dociera i zawsze mysli ze ma racje btw. bambo daj adres i zdjecie zebym zla morde nie obil.

  12. #42
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    ej nie moja wina , że jak miałeś lepsze itemy i levl to cie hf pojechał ...[/b]

    HAHAHAHA

    Moja teoria na temat ze jestes debilem Bambo czy tam Zeltor jest 100% uzasadniona, jakbys nie wiedzial To ja pokonalem Diavole na arenie.
    Dwa razy bylismy na arenie i dwa razy wygralem. 7:4 i 5:3. -> Jak chcesz moge dac Ci Filmik.
    Jak dalej nie wiezzysz to sie zapytaj Diavola/Furego.
    Faktem jest tylko tyle ze mialem 2 lvl wiecej (67 lvl) a Fury(65 lvl) mial lepszy sprzet.
    A nawet jakby Fury wygral to co? Nic! Bo to jest tylko gra wiekszosc to rozumie ale nie ty.

    Wiec naprawde nie pograzaj sie :lol:

    Jestes glupim totalnym debilem bo jak wczesniej wspomianialem przekrecasz wszystko i masz info z kosmosu.

    Sory Fury za ten spam ale jak to czytam to turlam sie ze smiechu, :lol: :lol: :lol:


    Teraz rozumiem dlaczego Bambo nie dostawal zadnego clanowego itemu po mimo ze mial najwiekszy lvl i najwiecej gral,

  13. #43
    jakub
    Guest

    Default

    fajny spam topic nie ma co

  14. #44
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Question

    HAHAHAHA

    Moja teoria na temat ze jestes debilem Bambo czy tam Zeltor jest 100% uzasadniona, jakbys nie wiedzial To ja pokonalem Diavole na arenie.
    Dwa razy bylismy na arenie i dwa razy wygralem. 7:4 i 5:3. -> Jak chcesz moge dac Ci Filmik.
    Jak dalej nie wiezzysz to sie zapytaj Diavola/Furego.
    Faktem jest tylko tyle ze mialem 2 lvl wiecej (67 lvl) a Fury(65 lvl) mial lepszy sprzet.
    A nawet jakby Fury wygral to co? Nic! Bo to jest tylko gra wiekszosc to rozumie ale nie ty.

    Wiec naprawde nie pograzaj sie :lol:

    Jestes glupim totalnym debilem bo jak wczesniej wspomianialem przekrecasz wszystko i masz info z kosmosu.

    Sory Fury za ten spam ale jak to czytam to turlam sie ze smiechu, :lol: :lol: :lol:
    Teraz rozumiem dlaczego Bambo nie dostawal zadnego clanowego itemu po mimo ze mial najwiekszy lvl i najwiecej gral, [/b]
    tak mówisz tylko gra , a zafira sie popłakał i rozwalił ally jak na csw po was przejeżdzaliśmy

    no faktycznie nic nie dostawalem bo nic nie bylo dla maga, no chyba ze zamiast rol do sina to do maga, a co do tego party na ew to tak tak przychodzilem na gotowe yhm, co do vs jebie mnie to jestescie fri fragi taka prawda, 0 zgrania 0 taktyki

    nie bede nic juz pisal bo poprostu mi zal ciebie juz rozumiem czemu wogole rodzicow nie obchodzi bo jak ma sie takiego downa za dziecko to tylko odizolowac od siebie. naucz sie czytac ze zrozumieniem ok? nie pisalem 2 razy ze byles tylko ze od rana byles w party a to ze przyszedles po godzinie od rana na "gotowca" to co innego dobra lecter :* do takiego idioty nic nie dociera i zawsze mysli ze ma racje btw. bambo daj adres i zdjecie zebym zla morde nie obil.[/b]
    lTheBlAckPhAnToMl mage z BloodLine grający 2 miesiące , wiesz nawet cie już nikt nie pamięta ty pro graczu ...
    np scroll , xp scroll 27/4 z magami na harpiach = 2 miechy grania i koniec ownowania HAHAh ;>
    +1 :lol:

  15. #45
    lutekkkk
    Guest

    Default

    calm down girls ;P

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •