Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 46 to 54 of 54

GeRMo* - scammer

This is a discussion on GeRMo* - scammer within the Trading disputes & reports forums, part of the Knight Online (ko4life.com) category; Ta on scammer/he is a scammer. Dont forget the forum language rules. Tho eesti pwns :P Btw im not provoking ...
Page: 4


  1. #46
    sil4s
    Guest

    Default

    Ta on scammer/he is a scammer. Dont forget the forum language rules. Tho eesti pwns :P
    Btw im not provoking or anything but there wouldnt be ANY change against drunken N_O pk party :lol: U should see our clan rl pics [/b]
    Kle tont, sa ei tea sittagi ... see kutt on kaugel scammerist. Ära pane ärikat siin, kuna sa pole seda kindlasti!

    Ja sina krdi MeeP ... anna oma aadress , lasen sulle Tallinn-as l6uga anda rsk ... mul koolis on p2ris palju tallinn-a raffast kellega l2bi saan.

    Tyra putsi krdi vitunäod hoidke oma suud kinni kui te sittagi ei tea ... See vant kes tahtis seda WP-d osta saatis kyll raha , aga p2rast saatmist v6ttis selle kohe ise ka v2lja ... lootes saada WP-d aint Fee eest (ehk selle maksu eest mis peab plekkima WU-ga saates).

    To ppl who doesn't understand Estonian : FactorX sent the money , it possibly was pretty low amount to not loose much with fee ... to only show that money transfer is done and hoped that Germo gives that WP directly to him after he have seen it in web ... so Germo went to post office to take the money out , but there was nothing , or wrong amount of money so info what germo got didn't mached. And he didn't get SHIT!

    So people, just shut ur mouth and play KO He aint scammer and never will!

  2. #47
    Validating
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,259

    Default

    Kle tont, sa ei tea sittagi ... see kutt on kaugel scammerist. Ära pane ärikat siin, kuna sa pole seda kindlasti!

    Ja sina krdi MeeP ... anna oma aadress , lasen sulle Tallinn-as l6uga anda rsk ... mul koolis on p2ris palju tallinn-a raffast kellega l2bi saan.[/b]
    njh karm vana oled siis... LOL

  3. #48
    Senior Member MeeP's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Home
    Posts
    2,254

    Default

    njh karm vana oled siis... LOL[/b]
    Ise ei julge tulla :mellow: ? Nagu sa ainuke kelle punkaritest sõbrad on Huvitav jah, kuidas siin foorumis nii kõvad mehed olete, nägu vastu asfalti nutate siis enam ei postita? Kõvad gängstad....

    Germo oli see, kes ütles, et temal suva, et scammis, "see ei ole real life". Kuidas sellest aru pidi saama?

  4. #49
    Validating
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,259

    Default

    :P

  5. #50
    sil4s
    Guest

    Default

    njh , olengi parajalt karm , sa ei tunne mind ... siin te muidugi naerate , oma aadresse ka jagate we? v6i 2kki liigute ise millalgi rakvere poole? v6i pean oma autole h22led sisse panema ja sinna tulema? Tegelt k2in loksal ka vahest m6llamas ... kuskile kuusalu kanti v6i loksa kanti satute siis v6ite teada anda ja vaatame kes ära saab. Mina teid kindlalt kohe ei karda, aga muidugi lampi ei viitsi eriti taguda... kui ma muidugi piisavalt n2rvi ei l2he v6i igavusse 2ra ei sure t2is peaga.

    btw ma pole selle konto 6ige omanik ... ma ei m2ngigi enam knighti yldse , niisama sain asjast teada. Selle 6ige omanik on vabsee pohhuist ja teda vabsee ei koti keda ta taob...

    aga jah v6ite aadresse ja telefoni numbreid jagada ... salvestan omale 2ra ja helistan kui kuskil tallinnas v6i vahet pole kus olen ja tegevust otsin.

    Põhimõte on selles et krt ärge mölisege ja ise kõvat meest mängige et tulete ja taote siin raffast ära mingite mängus teenitud asjade eest, ta pole isegi kedagi scamminud, rohkem nagu teda üritati ... ma veel õpetasin talle WU kasutamist.

  6. #51
    freakyangel
    Guest

    Default

    notaaaaaaaaaaaa is a GG player i dont believe u until u actually put ur proof on here that u sent the money, u say u will, but u havent yet, dunno what takes u so long

  7. #52
    To punish and enslave Senior Member Magyk's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Chapterhouse
    Posts
    1,694

    Default

    Kle tont, sa ei tea sittagi ... see kutt on kaugel täiskasvanud inimesest. Ära pane ärikat siin, kuna sa pole seda kindlasti!

    Ja sina krdi MeeP ... anna oma aadress , lasen sulle Tallinn-as l6uga anda rsk ... mul koolis on p2ris palju tallinn-a raffast kellega l2bi saan.

    Tyra putsi krdi vitunäod hoidke oma suud kinni kui te sittagi ei tea ...Tra tulen lasen oma BEMMMMIGA tra teie peal KETTTTSI Siis vabsee riputan teid BEMMMI sumpsi külge ja teen kannakat. Traaaaaa, vabsee wrääääääää .See vant kes tahtis seda WP-d osta saatis kyll raha , aga p2rast saatmist v6ttis selle kohe ise ka v2lja ... lootes saada WP-d aint Fee eest (ehk selle maksu eest mis peab plekkima WU-ga saates).

    To ppl who doesn't understand Estonian : FactorX sent the money , it possibly was pretty low amount to not loose much with fee ... to only show that money transfer is done and hoped that Germo gives that WP directly to him after he have seen it in web ... so Germo went to post office to take the money out , but there was nothing , or wrong amount of money so info what germo got didn't mached. And he didn't get SHIT!

    So people, just shut ur mouth and play KO He aint scammer and never will![/b]

    njh , olengi parajalt karm , sa ei tunne mind ... mul nina peal kleeplint, siin te muidugi naerate , oma aadresse või rate kontosid ka jagate we? v6i 2kki liigute ise millalgi rakvere poole? v6i pean oma BEMMMMILE h22led sisse panema, sumpsi alla kruvima ja sinna tulema? Tegelt k2in loksal ka vahest m6llamas Wräääääääääääääää... kuskile kuusalu kanti v6i loksa kanti satute siis v6ite teada anda ja vaatame kes ära saab. Mina teid kindlalt kohe ei karda, aga muidugi lampi ei viitsi eriti taguda... kui ma muidugi piisavalt n2rvi ei l2he v6i igavusse 2ra ei sure t2is peaga.

    btw ma pole selle konto 6ige omanik ... ma ei m2ngigi enam knighti yldse , niisama sain asjast teada. Selle 6ige omanik on vabsee pohhuist ja teda vabsee ei koti keda ta taob... tra......phoooohui.....tra vabseeeee tra

    aga jah v6ite aadresse ja telefoni numbreid jagada ... salvestan omale 2ra oma 3310'sse ja helistan kui kuskil tallinnas olen ja Kelluse õppima tulen v6i vahet pole kus olen ja tegevust otsin sest pihku panna on igav.......tra ning vabseeeee pohui

    Põhimõte on selles et krt ärge mölisege ja ise kõvat meest mängige et tulete ja taote siin raffast ära mingite mängus teenitud asjade eest, ta pole isegi kedagi scamminud, rohkem nagu teda üritati ... ma veel õpetasin talle WU kasutamist.[/b]
    (parandatud)

    Ok so overall we need to be affraid of ur mates from 7th grade who will beat us up while u are emptying our car cas tanks and hack our rate accounts?

    Sigh

    Bouch of retards who suffer from small town syndrom. :lol:

  8. #53
    stepho69
    Guest

    Default

    Stop flameing suckers, ive talked germo about it and ya, it is da way sil4s sayd, end of story, and about that shit someone gonna beat some1 up id call it a joke :lol:

    ...u ppls really want troubles just goz some1 is sayng that he was scammed and is not even proving anything???
    btw i know sil4s either and his not in 7th grade for long time :P

  9. #54
    BnHrezzer
    Guest

    Default

    nota no scammer

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •