Results 1 to 7 of 7

▓▓▓██████████████ COOLEMPIRES - 19xx SKILL EFECT ██████████████&

This is a discussion on ▓▓▓██████████████ COOLEMPIRES - 19xx SKILL EFECT ██████████████& within the Private Servers forums, part of the Knight Online (ko4life.com) category; COOLEMPIRES 2014 PROJECT ▓ Türkiye'nin en iyi serverı ▓ Sürekli birbirine benzeyen, yaptıkları 1-2 küçük ayrıntıyla fark yaratmaya çalışan serverlardan ...
Page: 1


 1. #1
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default ▓▓▓██████████████ COOLEMPIRES - 19xx SKILL EFECT ██████████████&

  COOLEMPIRES 2014 PROJECT
  Türkiye'nin en iyi serverı  Sürekli birbirine benzeyen, yaptıkları 1-2 küçük ayrıntıyla fark yaratmaya çalışan serverlardan bıktıysanız sizi COOLEMPIRES'ın özenle hazırlanmış dünyasına davet ediyoruz.Çok uzun zamandan beri üzerinde çalıştığımız projemizi sonunda tamamladık.Bu serverla size birçok yenilik getirdik şimdiye kadar yapılmıyanları yapmaya çalıştık, bunların içinde şimdiye kadar hiç yapılmamış ve 1299 serverlar içinde devrim niteliği taşıyan yeniliklerimizde var, bunlar nelerdir başlıklar halinde inceleyelim.

  BOSSLAR

  Bunların bazılarını gördünüz, bazılarını duydunuz, bazılarının varolduğundan haberiniz bile yoktu.Toplamda 25 adet yeni BOSS ilave ettik, oyun içerisinde özellikle yeni zone'lara paylaştırdığımız bu elit yaratıklar kestiğinizde sizleri çok özel silah ve takılarla ödüllendireceklerdir.Bu bosları ve resimlerini tanıtımın ilerleyen kısımlarında görceksiniz.

  BÖLGELER

  RONARKLAND[CZ]  Her serverda olduğu gibi oyunun ana omurgasını oluşturan yer CZ
  CZ'yi diğer serverların aksine daha kullanılar bir yer olması gerektiğini düşündük ve 6 değişik zone oluşturduk bunlar.
  Yani yeni nesil diye adlandırdığımız birçok oyunda bulunan Zindan sistemini Cz'de sizlere sunuyoruz. (Artık bir gruba ihtiyacınız olacak.)
  6 farklı zindan tarzında hazırlanmış bölgelerimizle size farklı bir görsellik ve heyecan sunmaya çalıştık, her zone'nun kendine özel bossları ve özel mobları var.
  1-)KERASUNDA
  Ormanlık bir alan olan KERASUNDA'da buranın boos'u olan TAIWAN yaşamaktadır, kestiğinizde sizi yenisilahlarla ödüllendirecektir.
  2-)HAPONOVA
  STORM'un yaşadığı bu bölgede az sayıda ama çok güçlü moblar bulunmaktadır.Storm'u kestiğinizde sizi yeni silahlarla ödüllendirecektir.
  3-)KLAUDIO POLI
  Yaşıyan ölüler.Evet bu bölgede oyunun en güçlü boss'u PULTERON yaşamaktadır.Oyunun en zor haritası diyebiliriz,pulteronda ulaşmak için bir çok mob'un yanısıra GHOST ve GHOSTWIFE'ı da geçmeniz lazım, hiçte kolay değil.PULTERON'u kestiğinizdeki oyundaki en değerli hediyelerle ödüllendirileceksiniz.
  4-)MAGNISIA
  SANTOS'un yaşadığı bu bölgede en az Klaudıo Poli kadar kalabalık ve tehlikeli bir bölge.Sadece bu bölgede kesmeniz gereken SANTOS hariç 4 adet daha boss var kestiğinizde çok güzel yeni itemlerle ödülllendirileceksiniz.
  5-)AGARTA
  Orkların Darkland'a geçiş kapısı bu bölgededir, Darkland'a girebilmeniz için önce Darkland bekçisi ve bu bölgenin Boss'u olan GOLDDRAGON'ugeçmeniz lazım, kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.
  6-)DEADTREE
  Humanların Darkland'a geçiş kapısı AGARTA bölgesi için söylediklerimiz burası içinde geçerli, burada da bu bölgenin Boss'u SWAMP LORD'u geçmelisiniz.Kestiğinizde sizi yeni itemlerle ödüllendirecektir.

  CZ'içindeki bölgelerimizi tanıdık şimdide CZ'nin genel durumuyla ilgili bilgi verelim.
  Tabi CZ yeni cz üstelik diğer serverlarda olduğu gibi efectlerinden yoksun değil.CZ'nin her tarafı ışıl ışıl inanın bu haritada PK atmanın zevkini hiç bir serverda alamazsınız.


  Artık yeni yüzleriyle Bifrost yaratıklarıda CZ'de
  Buradan düşereceğiniz GEM'leri Moradon'da kırdırabilirsiniz.


  BOSS AĞACI

  Bildiğiniz gibi 15 farklı Boss'tan 5 tanesini atar ve Uniq takı ve silahlarla ödüllendirilsiniz.

  DARKLAND

  Darkland artık olması gerektiği gibi.CZ'den giriş yaptığınız bu bataklık alan tamda ismine yakışır şekilde oldu.
  Artık bu bataklık alanda sadece Elit boss'larla değil sizi sürekli rahatsız edicek, yılanlar,sinekler ve böceklerlede uğraşacaksınız.
  Sadece en iyi savaşçıların hayatta kalabileceği bu bölge aynı zamanda size KNIGHTCASTLE yolunuda açacaktır.

  KNIGHTCASTLE

  Oyunda NP karşılığında alabileceğiniz madalyonların düşeceği zone

  6 adet büyük boss'u ile sizleri bekliyor.


  KROWAZ

  Oyunda krowaz armorları diktirmiyorsunuz bunları krowaz bölgesinden direk dropolarak düşürebilirsiniz.
  Krowaz bölgesine girebilmeniz için öncelikle CZ'deki fosil bölgesine gidip bütün çeşitlerden 20'şer adet fosil materyali biriktirmeniz gerekiyor.  bu materyaller tamamlanınca CZ'towndaki giriş NPC'sinden parti olarak Krowaz bölgesine geçebilirsiniz.  VE MUHTEŞEM EFECTLERİYLE BOSSMODE

  Human ve Ork'ların beraber parti kurabildikleri bu haritada oyundaki mevcur bütün itemleri [Madolyonlar dahil] çıkarabileceğiniz mükemmel bir haritadır.Sizlerden gelen istekler doğrultusunda haftada 1-2 defa açılacak olan bu haritada düşüreceğiniz itemler size büyük ayrıcalık getirecek.Bu mükemmel harita bütün efecekleriyle COOLEMPIRES farkıyla sizlerle.

  Last edited by aydela; 01-28-2014 at 07:44 PM.

 2. #2
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  YENİ SİLAHLAR

  Oyunda hepsini tek tek yeniden tasarladığımız bütün class'lar için oyunu çok iyi bilen ekip arkadaşlarımızın özenle düşünerek özelliklerini tekrardan ayarladığı tam 127 adet yeni silah mevcut.Oyuna yeni eklenen bölgelerdeki elit boss'larda düşüreceğiniz bu silahlar rakiplerinize karşı size hem prestij hemde üstünlük sağlayacaktır.Aşağıda daha detaylı tanıtacağımız bu silahlardan sadece birkaç tanesini kısabir video ile gösterelim.  YENİ TAKILAR

  Yine COOLEMPIRES farkıyla sizlere sunduğumuz ve sahip olması çok zor ama sahip olduğunuzda rakiplerinize karşı avantaj sağlıyacağınız, oyunu çok iyi bilen ekibimiz tarafında özellikleri üzerinde çok düşünülerek yapılmış tam 42 adet yeni takı mevcuttur.BU takılar diğer serverlarda bulunan taktınızda karşınızdaki tek atıp geçtiğiniz saçma takılardan değil, bütün claslar için invantory görüntüsüne kadar özenle düşünülmüş ve hazırlanmış takılardır.  yukarıda bu takılardan bazılarının resimlerini görebilirsiniz.


  ÜNVAN SİSTEMİ

  Artık CZ'de adam kesmek size sadece NP kazandırmıcak ünvanda kazandıracak.CZ'de kestiğiniz adam sayısı belli bir rakama ulaştığında Üzerinizde PET slotuna takabileceğiniz ve size bazı özellikler vericek bir takı ve ünvan alıcaksınız,kestiğiniz adam sayısı artıkça bu unvanlar ve alcağınız takıda artarak değişecektir.Böylece kestiğiniz kişiler size hem söhret hemde ilave özellikler kazandıracak takılar kazandıracaktır.


 3. #3
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  GÖREV SİSTEMİ

  Görev sistemini tamamen değiştirdik,EMC-LUFER-ESLAND'ta bütün moblara kendilerine özel toplayacağınız 5'er adet toplamda 120 küsür yeni materyal yaptık.Yani level kasarken her mob için özel hazırladığımız materyelleride topyacaksınız önek verirsek GOLEM'de kasıyorsanız üzerinize 5 çeşit kaya gelicek, TROLL'de kasyorsanız 5 çeşit et,Hornette kasıyorsanız 5 çeşit çiçek v.b. bu sayede hem usko'nun bir kere yaptığınız o sıkıcı görevlerini yapmak zorunda kalmıyacaksınız hemde nerde kasarsanız kasın bu esnada topluyacağınız materyallerle daha hızlı level atlıyabileceksiniz.Bu sayede isterseniz topladığınız bu itemleri pazara koyup ticaretini yapabilirsiniz istersenizde level atlamak için kullanırsınız, bu sayede oyunda online süresi yüksek olan oyuncularda yani daha fazla oyuna emek verenler ister level ister para olarak karşılığını alabilecekeler.
  Görev sistemiyle ilgili detayları yine facebook sayfamıza bakarak öğrenebilirsiniz.
  Bunu kısa bir video ile gösterelim.
 4. #4
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  MADOLYON SİSTEMİ

  Kastığınız NP'ler ile alabileceğiniz bu madalyonlar sizlere yeni itemleri çıkarabilme şansı veriyor. 50-100-150-200 K vererek alacağınız bu madalyonlarda boş yok.Ayrıca oyuna yeni eklediğimiz BOSS'lardan da bu madolyonlardan düşürebilirsiniz.

  Madalyon sistemi ve oyunda çok hoşunuza gideceğini tahmşn ettiğimiz PURPLE GEM sitemiyle ilgili kısa videomuzu izleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.


 5. #5
  Member
  Join Date
  May 2013
  Posts
  10

  Default

  VE...
  1299 serverlarda DEVRİM YARATICAK AYRICALIĞIMIZ.
  Şimdiye kadar hiç bir serverın yapamadığını COOLEMPIRES ayrıcalığıyla yaşıyacaksınız.
  Sözü fazla uzatmadan resim ve videolara geçelim

  Size 1299 güvencesiyle 19xx bir server hazırladık.

  Artık tanıtımımızın sonuna geldik.Bitirmeden önce serverla ilgili biraz bilgi verelim.

  Knightonline öyle bir oyunki, bazılarınız sadece pazar yapmayı sever,bazılarınız item upgrade,bazılarınız level kasmayı ve bazılarınızda PK atmayı işte biz bütün bunları gözönüne alarak oyunumuzu hazırladık bunu yaparken USKO temel alındı ama bunun bir PVP server olduğunuda unutmadık.Leveli premium alan bir oyuncunun 1 hafta gibi bir süre içerisinde 80+ olacak şekilde explerini ayarladık, itemleride önceden bildiğiniz klasik itemleri [chitin,shell,shard,raptor v.b.] level 70 mob'ların tamamından düşürebilirsiniz.Buradaki amaç servera başladıktan sonra oyuncuların PK atabilecek duruma gelmeleri sağlamaktır.Aynı zamanda oyuna yeni koyduğumuz mobların çok güçlü olması nedeniyle oyuncuların bunları kesebilecek seviyeye çok sıkılmadan gelmelerini istedik.
  Ancak level 80'den sonra level almanız zorlaşak bu sayede oyunda levelda önemli olacaktır.
  Ayrıca oyuna yeni eklediğimiz bütün itemler ve takılar yeni boss'lardan düşeceği için yeni itemlere sahip olmak zaman alacaktır.
  Bu sayede oyunun kısa sürede bir PK serverına dönmesinin önüne geçmeyi amaçladık ve bu sayede de diğer serverlardaki gibi oyuna başladıktan 10-15 gün sonra full item yapıp sizi amaçsız bırakmayacağız.
  Şundan emin olabilirsiniz, sizler için öyle bir sistem yaptıkki emin olun oyuna başladıktan 1 yıl sonra dahi hala yapmadığınız ve elde etmeye çalışacağınız item olacaktır.Uzun vadeli sıkmadan oynanacak ve size USKO zevki verecek bir oyun yaptık.
  Üzerinde çok düşündük ve çok büyük emekler verdiğimiz bir server yaptık.Biz üzerimize düşeni yaptık artık büyük bir aile olarak yola devam etmemiz için sizi COOLEMPIRES'ın harika dünyasına bekliyoruz.

  COOLEMPIRES TEAM

  English presentation will be made soon.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  Jan 2012
  Location
  Israel,Dont Like It? Dont Share It!
  Posts
  1,352

  Default

  Wow it looks good, to bad its on turkish

 7. #7
  God. Moderator Kallop's Avatar
  Join Date
  Aug 2008
  Location
  Above you.
  Posts
  5,269

  Default

  Looks good, too bad it looks ugly. Wait...

Similar Threads

 1. Knight Online lvl 70+ Skills
  By SirKnight in forum General Chat
  Replies: 47
  Last Post: 11-21-2006, 12:56 AM
 2. New level 70 priest skill?
  By DieWithMyKiss in forum General Chat
  Replies: 28
  Last Post: 04-16-2006, 02:28 PM
 3. Archer, where to spend skill points
  By Chuck Norris in forum Tech Support
  Replies: 3
  Last Post: 04-11-2006, 08:51 AM
 4. Skill R C Combo
  By Conin in forum Tech Support
  Replies: 3
  Last Post: 03-29-2006, 07:58 AM
 5. petition to re-introduce aoe/provoke skill
  By typ0 in forum General Chat
  Replies: 25
  Last Post: 03-24-2006, 01:57 AM

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •