Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast
Results 106 to 120 of 136

defender of the lrod

This is a discussion on defender of the lrod within the Diez forums, part of the Market Place category; Originally posted by belongtodeath bırıncısı ben oyunu bırakmadım adımı degıstırdım... ıkıncısı o alakasız tıp dedıgın herıf oyun boyunca benımle oynadı ...
Page: 8

Anci
    Guest

Originally posted by belongtodeath
    bırıncısı ben oyunu bırakmadım adımı degıstırdım...
    ıkıncısı o alakasız tıp dedıgın herıf oyun boyunca benımle oynadı bır ıtemı dert etmedı onlarla cok ısler yaptık arkadaslarına dagıttın dedıgın ıtemlerın hepsını ben kendım yaptım hepsınde orda ben wardım..sen neyden bahsedıyonkı mevzu ıkıu cdebuffer mevzusu degıl bunu anlamayacak kadar salakmıssın her enyse

ucunucu sen moradanda btane kadın mage pot falan ısmarlarken beraber el moradda lycaonları ızleyıp sevısırken bız bos durmuyorduk hatırlardın? emegının karısılıymıs a benım emegımın karsılıgı sızın salaklıgınız yuzunden oldugum onca boss senmı verjen hsabını bunların cok boş konusuyon aq.
    Küfür edip abuk subuk konusmaya basladigina gore konusulcak pek bisey kalmamis. Artik tartisma degil, senin kendini savunuyor oldugunu görüyorum. İkide bir evet item vermedim diyerek yaptigin zaten kendin soyluyorsun. Ben seni sevmiyordum bu yuzdende item vermedim. Kendin kabul ediyorsun yani beni sevmedigin icin bana haksizlik yaptigini. Keşke biri gelip bu yazdiklarimi ingilizceyede cevirsede, bu sekil yaptigini adamlarda ogrense karanlik tarafta kalan yuzunuzu.

Ha birde senin kizlara karsi ilgin yoksa bu benim problemim degil. Evet lycaonlarda sevisiyorduk. Bundan sana giren cikan ne ?

belongtodeath
    Guest

farkın ne

Anci
    Guest

Benim gibiler gelince senin gibiler abuk subuk konusmayi birakip "farkimiz ne, biz kimiz, hata nerde" falan diye sorgulumaya başlarlar. İşte burda farkimiz. Görüyorum eski saldirgan tavrindan eser kalmamis. Milllete kro deyip, krolar gibi küfürlesmiyorsun artik. Gülücükler saciyorsun hatta. Bak sayemde birazcik geliştirmişsin kendini. Buda bu konuda verdigim son cevap olsun. Selametle canım.

b0rnkiller
    Guest

owned

belongtodeath
    Guest

:lol:

Artaith
    Guest

Originally posted by Suicune
    There was also hanguk sword, enion bows , dark vanes ( no1 went to +6), smite hammers, DOTL, and hell breakers... *-_- and also mage staffs...

but only DOTL enion bows and staffs arent broke ^^ , sucky items anyway...

but ZT sucks *:lol:
    hey do u remember?u were fp rogue with ur cb and 1 night u had shell set and glowing daggers!
    u are a dupper so don't talk about bugs pls :angry:

aeston has hanguk?!?!?WTF!Where is it?

and carmen might buy it at moradon from a bugger like 'dupper miausssssssssssss'

b0rnkiller
    Guest

+1

give ss for aeston's hanguk,he didnt use any glowing sword...

annesi kötü talos keserken yandan uruk çektirip nonex i öldürtmedin mi?amına koduğumun yavşağı!

priest_
    Guest

flippy/miaous > zt

actually, the only two people from zt i like are kingofhunters and valentine

Artaith
    Guest

Originally posted by priest_
    flippy/miaous > zt

:lol: funny guy :P

keith_flint
    Guest

Originally posted by priest_
    flippy/miaous > zt

Yep KOXP brothers > ALL

belongtodeath
    Guest

Originally posted by b0rnkiller
    +1

give ss for aeston's hanguk,he didnt use any glowing sword...

annesi kötü talos keserken yandan uruk çektirip nonex i öldürtmedin mi?amına koduğumun yavşağı!
    sen warya harbı bı malsın aq lan ekranı gotunlemı ızlıyordun bılmıyorumkı benım ustune lure yaptıgım tek adamw ar bu ooyunda 912 dıye bı orc oda

belongtokill
    Guest

Cümlelerinizi yazarken "Caps Lock" basın bir kere , ışık yanacaktır sağ üst köşede, ilk harfi "Büyük" yazın. Ya da "Shift" e basılı tutup ilk harfi "Büyük" yazın.
    Daha sağlam görünüyorsunuz böyle , daha cool , çekici , orgazma ulaşmış ördekler kadar vakvak.

Ancient : Hep alttan aldım farkındamısın bir kere bile kötü bir kelime etmedim sana karşı ? Bosslari ben kestim dropları ben aldım , durum bumu ? Adam kesti , verecegi kisiye de kendisi karar verdi. Zhen'den banane? Show'a ne gerek vardı 3 adamı quit clan olarak gosterirken ? Aldınmı ss? Haha komik çocuk.

Str iken scorpion shield istemenin manası neydi? Mert o zamanlar senden yüksek levelliydi ve daha fazla online idi. Ayrıca ss'in dustugu partide sende yoktun?
    Dram yaz , komedi değil. Komediden para kazanamazsın.

belongtodeath
    Guest

:blink: bu kadar agır konushma B)

b0rnkiller
    Guest

hakkaten ağır konuşmuşsun bu kadar ağır konuşma ya adamın hayatı karardı h43r:

Artaith
    Guest

Originally posted by b0rnkiller
    hakkaten ağır konuşmuşsun bu kadar ağır konuşma ya adamın hayatı karardı h43r:
    :lol:

Page 8 of 10 FirstFirst ... 45678910 LastLast

Bookmarks