Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 76 to 90 of 130

Fukking atack on the slot zzzzzzzzzz

This is a discussion on Fukking atack on the slot zzzzzzzzzz within the Diez forums, part of the Market Place category; ya ezik ruhlarınızı buraya yansıtmayın aq bari ben cok ıdaalı oldugumu nerden cıakrdın sen kendı ezık lvl 70 arakdasına bak ...
Page: 6

Hybrid View

belongtodeath
    Guest

ya ezik ruhlarınızı buraya yansıtmayın aq bari ben cok ıdaalı oldugumu nerden cıakrdın sen kendı ezık lvl 70 arakdasına bak once kendınıze bakın aq sonra dıge ınsanları elestırın ısthe bu yuzden sız turksunuz ben degılım aq

NoPainNoGame
    Guest

Stop writing in turkish you fucking kebabs!

Look I am good baba! I go koxp, dupe and I no learn english for my big baba allah!

Allah does not exist! Dont you see that?! Fucking Mahomet was freeq and he just run from Mekka to Medyna and you believe in this fucking religion n/c for all islamic people.

Go kill some innocents people in terrorist attack!

I want to fuck all turkish mummys!

Every were I look only turkish and turkish this is not turkish KO but US!

If i was a GM i would ban every one who would write turkish ı!

And you all will learn what is fucking english

And now please ban my for my post! Admin you must bee quick turks cant see this!

Banned

Originally posted by NoPainNoGame
    Stop writing in turkish you fucking kebabs!

Look I am good baba! I go koxp, dupe and I no learn english for my big baba allah! *

Allah does not exist! Dont you see that?! Fucking Mahomet was freeq and he just run from Mekka to Medyna and you believe in this fucking religion n/c for all islamic people. *

Go kill some innocents people in terrorist attack! *

I want to fuck all turkish mummys!

Every were I look only turkish and turkish this is not turkish KO but US! *

If i was a GM i would ban every one who would write turkish ı! *

And you all will learn what is fucking english *

And now please ban my for my post! Admin you must bee quick turks cant see this!
    You are so pathetic dude,visit a doctor or something,this is a game,u cannot judge people like that for their actions in a game.But u propably are a 12 year old guy in front of a PC 24/7,not enough brain for u to think.
    /end

belongtodeath
    Guest

yeah you are right themi some people deservesto burn :blink:

Senior Member SlmShady's Avatar

i personally think that religion is in general bad since it is the cause of most wars in history. im not singling out any religion cuz they all suck and do more harm than good. that being said you dont make things any better by telling people that their religion isnt real, the only purpose that serves i to make them mad at you and make yourself look like an idiot. its a little like telling a 5 year old santa doesnt exist.(which he does for any 5 year olds reading this)

Senior Member orko's Avatar

if we had no religions at all, everyboy will be killing, stealing, raping, etc all the time w/o any concern... they are very important at this point. u can see most of the criminals have no religion... wow this topic has turned into "express urself" kinda topic

winstonnn
    Guest

Originally posted by belongtodeath
    you always run winston you your ass redballs you start running and hide yourself between your mages ^^
    Yes i am wrong, actually a redballing human should run to orcs and make them blind, let me teach some facts about this game.
    Mage = Support class, that means they need help from other party members.
    If my mages r good thats cuz i help them, if i am good thats cuz they make it easy for me. I bet my mages (veni , vidi , chiemera ) cant stay in party with u even for 5 min.
    U call us noobs, who knows maybe we r, but we r not the crying one here.

Road
    Guest

I was about to post here to alert the turks that there is a rule that they must write in english for the whole topic. I can understand 1 or 2 posts in another languauge but according to the rules. Non-english threads are supposed to be closed.

::Time2Burn::
    Guest

Schism oncelikle sana sunu soyleyim, gercekten dedigin kelimeler sana yakismiyor. Bunun bir oyun oldugunu unutma. Biz gelmisiz sizin party nizi dagitmisiz ya da siz bizimkini. Ne onemi var? Ha hadi tamam senin icin onemli olsun buraya bizim hakkimizda abuk sabuk seyler demenin ne luzumu var? Deyince noluyor, yandas mi topluyorsun kendine? Ya da basin goge mi eriyor? Yok Sieger'e laf etmissin ezik lvl 70, winston'a laf etmissin kaciyor, killnoobs'a laf etmissin seni kestim kac defa bilmem ne.. Ne luzumu var Allah askina su oyundaki zibidilerden misin cocuk musun sen de gerek duyuyorsun boyle seylere? Winston dedigin adam daha md +8'ini eline yeni almis serverin basindan veri dual kekuri ringle oynayan birisi. Killnoobs dedigin adamin itemlerini daha gecen gun gordum fp+7 set, hp+7 / +8 takilar vs vs. Eh boyle bir adami oldurebilmek ne buyuk basari degil mi? O THE clanindaki bahsettigin adamlarin hangi itemlere sahip oldugunu biliyor musun??? Elbette oyunu nasil oynamasini bilen tipler, aksini iddia eden yok ama birseyleri kiyaslayacaksan kiyaslayacagin seyleri iyice bil, ölç, tart ondan sonra kiyasla emi? aeston'a leecher demissin. Hadi senin dedign gibi leechlese bile hic degilse SENIN ARKADASIN GIBI KOSP LEECHLEMEDI!! Beni serverin basinda ZT'ye girmeden once clana cagirmistin ve ben de sana onyargilarimi belirtmisim. Ne kadar da hakliymisim bu onyargilarimda degil mi Schism efendi? Hepsini gectim clanimiza ve party lerimize laf etmissin, biz buna teamplay diyoruz kardesim belki de su an yeterli derecede iyi adamla beraber oynayamadigin icin hic tadamadigin sey.

Debuffer gelir, torment atar. Assassinlerin ilk hedefi once mage ler sonra priest lerdir. Warriorlar bir yandan priestleri korur, bir yandan da karsi tarafin adamlarini alir. Mageler guvenli bir yerde durmak zorundadir, party deki biri oldugu zaman party i tekrar toparlayacak olan odur. Kesinlikle 1vs1 yapmazlar cunku olmemeleri gerekir. Biri onlara gelip vurmaya basladigi zaman, ona karsilik vermek yerine guvenli bir yere kacmayi tercih eder. Senin deyiminle ortalikta kosusturmak oluyor bu. Ve olmek uzere olan birini teleport ederek hayatta kalmasini saglamaya calisir. Ayrica senin dedigin gibi 3 tane debuffer ile gelmiyoruz. Ya 1 healer ya da 1 debuffer oluyor, geri kalanlar buffer.

Ya yemin ederim herseyi gectim tamam biz senin dedigin gibi ezigiz suyuz buyuz bilmem priestsiz yapamiyoruz kaciyoruz ordan oraya, Allah askina digerleri yapsin ama bari sen yapma. Coluk cocuk degilsin, oyuna giren zibidi tayfasindan degilsin. Yani sunlari yazdin da ne oldu, kime neyi ispatladin? Veyahut burda sana kim laf etti de, sen kime karsilik verdin? Biraz dusun oyle hareket et.

NoPainNoGame sana gelince; ben senin irkini, ceddini, dinini, bacini kitabini, gelmisini, gecmisini annenin yedi sulaleni sikeyim onun bunun sıçtığı, orospunun dölü, anasi belli babasi yuzelli.

Translate, if u really wanna fuck us, and u r man enough to do those, come to Turkey, u will be welcome. After that lets see together whose ass will start bleeding u son of the bitch!! How easy talking shits about some people, on ur keyboard from the other side of the world ha? But yes im sure i know what i will see if u come here near me. A 12 years old little child even without any quill in his face. Go bitch ur mother for more milk kid!

PS. Guys really sorry for Turkish, Wont be happened next time. But i couldnt control myself and need to explain and defend us for that shits about us. Sorry again.

belongtodeath
    Guest

Originally posted by winstonnn+--><div class='quotetop'>QUOTE(winstonnn)</div>
    <!--QuoteBegin-belongtodeath
    you always run winston you your ass redballs you start running and hide yourself between your mages ^^
    Yes i am wrong, actually a redballing human should run to orcs and make them blind, let me teach some facts about this game.
    If my mages r good thats cuz i help them, if i am good thats cuz they make it easy for me. I bet my mages (veni , vidi , chiemera ) cant stay in party with u even for 5 min.
    U call us noobs, who knows maybe we r, but we r not the crying one here.[/b]
    lol...iam not crying lookat your lvl 70 warıor still thinks i spike him you used sword dancing on me winston and run lol..iam not crying iam telling youare a group of noobs and you sill see this when i lvl 70

time2burn ben hayatım boyunca ıkı yada uc kısıyı clana cagırdım onlarına arasında sen yoktun o zamanlar clana rayan ben degıl sendın..o bır..kilmynoobs dakı ıtemlerden bahsedıyon dur ben sana benımkılerı sayım +7/12hp chıtın kafalık +/7 dıger chıtınler str bonuslu +9 str takılar beendınmı? bu serverın basından berı oynuyorum asagı yukarı kımın ne mal oldugunu ıyıde bılıyorum arkadasımın yaptıgı leeche dıl uzatabılmek ıcın zeronun en basta yaptıklarına bakmak lazım ama dımı onları gormezlıkden gelırsın bu ısler boyle zaten ben arkadasım leech yapmadı demıyorum ama sen kendı gerceklerını gozunun onune koyamıyorsun wınstona ezık dıyorum cunku gelıyor dalıyor malıcelı oldugum halde gotu yanmaya baslayınca kacmaya baslıyor madem dalıyor adam erkek gıbı sonuna kadar gıtsın kacmasın benım ondan ıstedıgım bu bırılerı ceker falan tmm sızın ısınız cekmek olabılır ama madem oaly 1vs1 seklınde oluyor kacmasın got that??

yandas mevzusu hayatım boyunca sadece 3-4 arkadsala gezdım daha fazlasına ıhtıyac duyamdım o yuzden sureklı evdeyım kendı halımde yasıyorum yandas toplamak ıstesem boyle bırımı olurdum ? ne bılyıorsunkı konusuyorsun anlamyıorum tıme2burn? benı bıraz olsun analyabılsen lvl 70 olmush ama alttakı yazııyı okuyamayıp bana spıke atyıp kacıyorsun dıyen arkadasına bakarsın hayatım boyunca su oyunda kımseden kacmadım1vs1de sonuna kadar gıttım oalcegımı bılsem bıle delıkanlı gıbı oynadım oyumu bu oyun dıyorsun o yuzden tadını cıkarmak ıstıyorum senın o gerızkelaı arkadasların gelıp aposa basıp bızı az yatırmadılar aposa. kısacası sen hıc bısey bılmyıorsun yada farkıdna degılsın yada benı dogru duzgun anlayacak beyın nöronların calısmıyor..

yeterınce ıyı adamlar konusuna gelınce benım cevremdekı herkez bu oyunu gayet ıyı bılıyor...ben bu oyuna genonda ELT clanıyla basladım bılmem bılırmısın .. daha bısey dememe gerek warmı ??

kısaca hakkında zerre kadar bısey bılmedıgın ınsanlar hakkında yorum yazı yazma..cok konushmak ıstersen msn adresım benım profılımde acık herkeze..gorursun bı bak..dahada aydınlatabılırım senı

winstonnn
    Guest

Originally posted by belongtodeath+--><div class='quotetop'>QUOTE(belongtodeath)</div>
    Originally posted by winstonnn@

lol...iam not crying lookat your lvl 70 warıor still thinks i spike him you used sword dancing on me winston and run lol..iam not crying iam telling youare a group of noobs and you sill see this when i lvl 70[/b]
    lol... look at lvl 66 war(ı)or who cant write his class :S It is just a word, u know what he means.Btw, u need 70 to show us that we r noobs, thats another topic to discuss :P

belongtodeath
    Guest

insanlar sadce görmek istediklerini görür..kac yaşında olursa olsun bakış acısı kendı yapabıldıgı bakıs acısıdır sen boyle bakıyorsan bunu kımse degıstıremez.bılmem anlatabıldımmı

winstonnn
    Guest

Oh also i want to add

Sen beni dediğin itemlarla malice li kesersen bende sana moradonda pm den pass i mi vericem. Lütfen bu kadar saçma sapan konuşmayalım biraz mantık diycem ama maalesef sende 3 4 saat cz yaptıktan sonra moradon da gördüğüm "winston aga ben seni bugun 2 kere kestim bea" lerden çıktın. Daha fazla ilgilenemiycem senle, hadi ii kasmalar. Bide biraz daha mantık diyorum ve erkekliği bu oyunda aramamanı sölüyorum. Adı üstünde OYUN, "erkeklik" gibi bi kavram komik kalıyo knight ın içinde.

Vidi
    Guest

Originally posted by belongtodeath+--><div class='quotetop'>QUOTE(belongtodeath)</div>
    Originally posted by winstonnn@

lol...iam not crying lookat your lvl 70 warıor still thinks i spike him you used sword dancing on me winston and run lol..iam not crying iam telling youare a group of noobs and you sill see this when i lvl 70

time2burn ben hayatım boyunca ıkı yada uc kısıyı clana cagırdım onlarına arasında sen yoktun o zamanlar clana rayan ben degıl sendın..o bır..kilmynoobs dakı ıtemlerden bahsedıyon dur ben sana benımkılerı sayım +7/12hp chıtın kafalık +/7 dıger chıtınler str bonuslu +9 str takılar beendınmı? bu serverın basından berı oynuyorum asagı yukarı kımın ne mal oldugunu ıyıde bılıyorum arkadasımın yaptıgı leeche dıl uzatabılmek ıcın zeronun en basta yaptıklarına bakmak lazım ama dımı onları gormezlıkden gelırsın bu ısler boyle zaten ben arkadasım leech yapmadı demıyorum ama sen kendı gerceklerını gozunun onune koyamıyorsun wınstona ezık dıyorum cunku gelıyor dalıyor malıcelı oldugum halde gotu yanmaya baslayınca kacmaya baslıyor madem dalıyor adam erkek gıbı sonuna kadar gıtsın kacmasın benım ondan ıstedıgım bu bırılerı ceker falan tmm sızın ısınız cekmek olabılır ama madem oaly 1vs1 seklınde oluyor kacmasın got that??

yandas mevzusu hayatım boyunca sadece 3-4 arkadsala gezdım daha fazlasına ıhtıyac duyamdım o yuzden sureklı evdeyım kendı halımde yasıyorum yandas toplamak ıstesem boyle bırımı olurdum ? ne bılyıorsunkı konusuyorsun anlamyıorum tıme2burn? benı bıraz olsun analyabılsen lvl 70 olmush ama alttakı yazııyı okuyamayıp bana spıke atyıp kacıyorsun dıyen arkadasına bakarsın hayatım boyunca su oyunda kımseden kacmadım1vs1de sonuna kadar gıttım oalcegımı bılsem bıle delıkanlı gıbı oynadım oyumu bu oyun dıyorsun o yuzden tadını cıkarmak ıstıyorum senın o gerızkelaı arkadasların gelıp aposa basıp bızı az yatırmadılar aposa. kısacası sen hıc bısey bılmyıorsun yada farkıdna degılsın yada benı dogru duzgun anlayacak beyın nöronların calısmıyor..

yeterınce ıyı adamlar konusuna gelınce benım cevremdekı herkez bu oyunu gayet ıyı bılıyor...ben bu oyuna genonda ELT clanıyla basladım bılmem bılırmısın .. daha bısey dememe gerek warmı ??

kısaca hakkında zerre kadar bısey bılmedıgın ınsanlar hakkında yorum yazı yazma..cok konushmak ıstersen msn adresım benım profılımde acık herkeze..gorursun bı bak..dahada aydınlatabılırım senı [/b]
    peki guzel hoş konuşmuşsunda sen bizi nerden tanıyosun bende bunu anlamadım kendin söluyorsun kendin hataya dusuyorsun...Diesde bizi sorabilirsin beramusta bizi sorabilirsin istersen karşı nationlara istersen aynı nationdaki adamlara sorabilirsin.O zaman sende bizim kim oldugumuzu anlarsın bize o kadar laf ediosunuz bizim clandaki adamların itemlarına allah rızası için bi bakın bide başka clanların adamlarına bakın butun rogueler dual shard +8li shelle setli falan bizde kim var bunu bi söleyin.Evet sana göre biz noob olabiliriz bencede sen noobsun ama ben bunu gelipde burda bana hiç kimse bişey sölememişken sölemek biraz çekememezlik oluyo bence başka bişy değil.O kadar duper,babshopper,kosper varken gelipde bize laf etmeniz biraz zoruma gidio açıkcası.Eger gerçekten laf etmek istiyosan git o1 o2 o3 dts spota ordaki kosperlara ,full shelli dual shard +8li duperlara,bazı clandaki babshopperlara laf et ! biz bu oyunu zevk için oynuyoruz kavga etmek için değil ve bize gmrede oyunun zevki adam akıllı cheat yapmadan oynadıgın zaman cıkıo cunku dupe itemlarla herkes oynuo asıl marifet kendi hakkınla oynamak.Lutfen emege haksızlık etmeyin!!!

belongtodeath
    Guest

dupe yapmayı bılsem adım schism olmazdı..

Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast

Bookmarks