Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 91 to 105 of 130

Fukking atack on the slot zzzzzzzzzz

This is a discussion on Fukking atack on the slot zzzzzzzzzz within the Diez forums, part of the Market Place category; Originally posted by winstonnn Oh also i want to add * Sen beni dediğin itemlarla malice li kesersen bende sana ...
Page: 7

belongtodeath
    Guest

Originally posted by winstonnn
    Oh also i want to add *

Sen beni dediğin itemlarla malice li kesersen bende sana moradonda pm den pass i mi vericem. Lütfen bu kadar saçma sapan konuşmayalım biraz mantık diycem ama maalesef sende 3 4 saat cz yaptıktan sonra moradon da gördüğüm "winston aga ben seni bugun 2 kere kestim bea" lerden çıktın. Daha fazla ilgilenemiycem senle, hadi ii kasmalar. Bide biraz daha mantık diyorum ve erkekliği bu oyunda aramamanı sölüyorum. Adı üstünde OYUN, "erkeklik" gibi bi kavram komik kalıyo knight ın içinde.
    kesersem ve sen sıfrenı vermezsen adam degılsın ..(görüş acısı)

hackerdetected
    Guest

Originally posted by belongtodeath
    dupe yapmayı bılsem adım schism olmazdı..
    abicim sana duper flan diyn yok zaten.Ama biz sadece olmayan şeyleri yazmanızı istemiyoruz fazla bişeymi istiyoruz ?iftiranın ne kadar kötu bişey oldugunu biliyuosundur eger muslumansan ve ailenden gördugun terbiye ile.Benim demek istedigim bu bizim hiç bi sorunumuz yok bu oyunu LEGAL bi şekilde oynayanlarla

belongtodeath
    Guest

benım aılem yok..bu konuyu hıc acma !!!

Vidi
    Guest

ben onun adına özur diliyorum.Yani konu senin ailenin olup olmaması değil asıl konu bizim yaşayış tarzımıza biçimimize örf ve adetlerimize ters gelen şeyleri milletin burda dugruymuş gibi göstermesine sinir oluyoruz biz.Neyse uzatmanın anlamı yok sende bizim nsıl dusundugumuzu anlamışsındır hackerdetected ın dediği gibi bizim LEGAL oynayanlarla hiç bi sorunumuz yok umarım seninde yoktur !

winstonnn
    Guest

K açmıyoruz.
    Peki sen neden alakamın olmadıgı bi topicte benim adımı kullanıp saçma sapan konular açıyosun ?
    Neden rahat rahat oynunu oynamıyosun, insan gibi oynayanlara sataşıyosun ?!

spikespiegel
    Guest

tahmin etmiştim

belongtodeath
    Guest

guzel ınsan mevzu legıt dupe olayı degıl buraya nasıl getırdınız bılmıyorum ..benım ozelıkle belırtttıgım konu war wınston senle 1vs1 yapmam acontun sende kalsın cokda cıddıyım..benı bılmıyorsun.vidi o ıtemlerleymısh kucumseme degılse ne bu o ıtemlerle alırım charını vidi umarım bu sozlerınızı sadık kalırsınız ıyı oynayın serverın basundakı gıbı yapmayın

Vidi
    Guest

guzel ınsan mevzu legıt dupe olayı degıl buraya nasıl getırdınız bılmıyorum ..benım ozelıkle belırtttıgım konu war wınston senle 1vs1 yapmam acontun sende kalsın cokda cıddıyım..benı bılmıyorsun.vidi o ıtemlerleymısh kucumseme degılse ne bu o ıtemlerle alırım charını *vidi umarım bu sozlerınızı sadık kalırsınız ıyı oynayın serverın basundakı gıbı yapmayın
    bana lutfen kulaktan dolma laflarla buraya gelipde bişeyler söleme bana en ufak bişey göster haklısın dicem ama insanlara karalamak çok kolaydır asıl işin zor yanı sonradan o boku temizlemesidir.Bu aynen şeye benziyo delinin birisi kuyuya bi taş atmış 40 tane akıllı çıkartamamış gib bişey.Dedigim gibi iftira atmak cok kolay asıl önemli olan insanların onlara hiç bi kanıtları olmadan inanmaları...

winstonnn
    Guest

guzel ınsan mevzu legıt dupe olayı degıl buraya nasıl getırdınız bılmıyorum ..benım ozelıkle belırtttıgım konu war wınston senle 1vs1 yapmam acontun sende kalsın cokda cıddıyım..benı bılmıyorsun.vidi o ıtemlerleymısh kucumseme degılse ne bu o ıtemlerle alırım charını *vidi umarım bu sozlerınızı sadık kalırsınız ıyı oynayın serverın basundakı gıbı yapmayın
    A canım benim sen benim adımı neden buraya getiriyosun forum RPL nin forumu konu bi harpy spot basma olayı canım benim anlatabiliyomuyum 1 vs 1 le, winston la, kaçmakla ne alakası var bana bunu söle. Sen alırsın baba, büyüksün her charı alırsın biz noobuz malız. Sorunlusunuz olm siz ya harbiden hasar var sizde. Bana sadece Rpl nin spotunu basma davasıyla winstonın kaçmasının ne alakası var bana bunu bi anlat ya, neden bunu burda bu kadar söleme gereği duyuyosun, seni günün winston kaçıranı ilan edip gözlerinden öpüyorum.

belongtodeath
    Guest

winston yada muraddı sanırım senın adın 25 yasındaydın senın burda canın dıye bahsedebılecegın bırsıı yok..o ıtemlerle dedıgın herıf sna seslnıyor topıcın ne oldugunun daonemı yok dedıgım her lafdan baska bı yerlere getırmeye calısma..hayatında kac kere acı gordunkı hayatında kac kere sureklı dık durmak zorunda kaldınkı hayatında kac kere kactınkı hayatında kac kere yasmak zorunda olup oldunkı sen ? bak bunlarda topıcdne degıl wınston yuce ınsan herkezı kesen ınsan sımdı yaz altına bu rpl topıcı dıye atınada kural koy konu degıstırelemez baskası yazamaz gunun wınston kacıranı yarınında wınston kacıranı sen hep kacacaksın hayatın bu ben yuzlesejem

belongtorock
    Guest

ya bıraksanıza allah aşkına? kimi kandırıyosunuz siz ?
    zero legit lol ?
    abi yemediğiniz bok kalmadı bide insanlıktan dem vuruyosnz,.
    çok şey gösteririm size bitanesinden başlayalm.
    boss lara yaptığnz dünya ks nin hesabını verin ?
    lure ?
    cz de duke vs. keserken trade yada parti atmak ?

bunları açıklayın daha çok war elimde .
    nerde anlayışlarınız ?

winstonnn
    Guest

psikolojıde buna kacmak denıyor..ben bısey dıyorum sen ustune baska bısey ..ısıne gelmeyenden kacmak denıyor ısthe buna..(bakış açısı)
    Saçma sapan konuşma şimdi burda zorlama edebiyatda yapma sorumun cvbını hala almadım. Kim kaçıyo belli oldu. İşte erkeklik böle yerlerde belli oluyo anlıyomusun oyunda deil. Dediğinin arkasında durmakla oluyo (BAKIŞ AÇISI !)

Vidi
    Guest

Originally posted by belongtorock
    ya bıraksanıza allah aşkına? kimi kandırıyosunuz siz ?
    zero legit lol ?
    abi yemediğiniz bok kalmadı bide insanlıktan dem vuruyosnz,.
    çok şey gösteririm size bitanesinden başlayalm.
    boss lara yaptığnz dünya ks nin hesabını verin ?
    lure ?
    cz de duke vs. keserken trade yada parti atmak ?

bunları açıklayın daha çok war elimde .
    nerde anlayışlarınız ?
    4.cü söyleyişim bu bir daha sölemek istemiyorum iftira atmak kolaydır mesela annenle yattım dun gece desem nasıl cıkcaksın işin içinden bana somut kanıtlarla gelin.BAK şimdi bende bi dunya iftira atcam cok basit bişey gördugun gibi senin gibi noob görmedim ks ci kopscu dupersın olum sen git gm den item al sen başka bi turlu oynayamazsın.bak ne kadarda basitmiş dimi ??? ama sen biliosunki bunların hiçbirisini yapmadın ama kimseye anlatamıyosun işte bizi kendi yerinize koyun biraz dogru cvbı bulcaksınız az kaldı!

belongtodeath
    Guest

Originally posted by winstonnn+--><div class='quotetop'>QUOTE(winstonnn)</div>
    <!--QuoteBegin-belongtodeath
    psikolojıde buna kacmak denıyor..ben bısey dıyorum sen ustune baska bısey ..ısıne gelmeyenden kacmak denıyor ısthe buna..(bakış açısı)
    Saçma sapan konuşma şimdi burda zorlama edebiyatda yapma sorumun cvbını hala almadım. Kim kaçıyo belli oldu. İşte erkeklik böle yerlerde belli oluyo anlıyomusun oyunda deil. Dediğinin arkasında durmakla oluyo (BAKIŞ AÇISI !)[/b]
    ben dedıgım onunde dururum arkasında degıl ben hıc bırseyın arkasına saklanmam..

winstonnn
    Guest

Originally posted by belongtodeath+--><div class='quotetop'>QUOTE(belongtodeath)</div>
    Originally posted by winstonnn@
    <!--QuoteBegin-belongtodeath

Saçma sapan konuşma şimdi burda zorlama edebiyatda yapma sorumun cvbını hala almadım. Kim kaçıyo belli oldu. İşte erkeklik böle yerlerde belli oluyo anlıyomusun oyunda deil. Dediğinin arkasında durmakla oluyo (BAKIŞ AÇISI !)
    ben dedıgım onunde dururum arkasında degıl ben hıc bırseyın arkasına saklanmam..[/b]
    Aslan parçası, ii geceler sana hadi bye

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Bookmarks