Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 16 to 30 of 73

S > Warrior 72 & 880k np

This is a discussion on S > Warrior 72 & 880k np within the Ares forums, part of the Market Place category; chuj z nim, nie cza nam go zjeba jednego[/b] hahah ^_____^...
Page: 2


  1. #16
    nocomment
    Guest

    Default

    chuj z nim, nie cza nam go zjeba jednego[/b]
    hahah ^_____^



  2. #17
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    chuj z nim, nie cza nam go zjeba jednego[/b]
    Chodzi Bambo o to ze jak jedna osoba konczy z gra to innych ciagnie za soba, przeciezu nas zostalo 8 osob ze starego skladu.
    Ale predzej czy pozniej kazdy odejdzie. Jest to nieuniknione.
    p.s I nie wiem po co sie wyzywacie i przeklinacie co poniektorzy - jak juz mowilem predzej czy pozniej kazdy out.

    Sry for Polish but I haven't got time for my turkish english.

  3. #18
    Senior Member Cat^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Poland/Sttetin aka Szczecin
    Posts
    1,046

    Default

    za szybko poszli w górę, powonowali, teraz im sie znudziło i idą na dno(ale jak nie pociagnie innych to będzie fajnie) ;p cos jak SG na patku, a teraz Donty powoli acz skutecznie pną się w gorę. Chyba tylko Deusy są stałym i najstarszym polskim klanem....;p

  4. #19
    Zwierz@K
    Guest

    Default

    nie no, Cat, nie porownuj do Oly, tam 2 lata siedzielismy i pewie bysmy dalej siedzieli gdyby nie to ze 98% graczy to byli turcy a reszta polakow prezentowala marny poziom. No a gira jest w sumie nudnawe... Jako orkowie ciezko tu po dobre pk poza wojnami ( na ktorych wiekoszosc NP jest z NPC) i csw. Za duza dysproporcja ras...// Bump

  5. #20
    Senior Member ILikeeee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Poland
    Posts
    1,020

    Default

    A Ty tam kurwa wiesz czy sprzedamy razem z nimi czy nie, my bedziemy grac jak, wszyscy sobie pojda to wtedy bedzie mozna powiedziec ze klanu niema.

    Btw bludi wasz klan to jest raczej turecki niz polski w tym momenci ^^

  6. #21
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    A Ty tam kurwa wiesz czy sprzedamy razem z nimi czy nie, my bedziemy grac jak, wszyscy sobie pojda to wtedy bedzie mozna powiedziec ze klanu niema.

    Btw bludi wasz klan to jest raczej turecki niz polski w tym momenci ^^[/b]
    Turecki?
    Masz zle info.
    Mamy jednego turka w clanie i jednego hiszpana.
    A czy sprzedacie czy nie to wasza sprawa.
    Wiem ze przez 3 miechy nie wychodzilscie z domu czy Bog wie ile ale to jest wasze zycie, wasze sprawa sikam na to cieplo-zoltym moczem jezeli moge tak to delikatnie powiedziec.
    Chodzilo mi tylko o to ze kazdy predzej czy pozniej sprzeda postac a druga sprawa to taka ze jak ktos odchodzi to zawsze ktos odchodzi z nim lub cos odchodzi z nim. Predzej czy pozniej to odczujesz/odczujecie.
    A piszac poprzedniego postac chcialem dac do zrozumienia wszystkim co tutaj komentuja, ze zycie>gra( bo tak pewnie teraz wyglada sytuacja u Diavola)

    Bylo jak bylo miedzy nami ale coz moge powiedziec, Powodzenia.

    A "kurwa" to zatrzymaj dla swoich znajomych oke?
    I juz nie bede sie wypowiadal bo to nie forum dyskusyjne tylko sekcja "trade".



    Sry for Polish but I haven't got time for my turkish english and this is a last post in Polish lenguage.

  7. #22
    ngojceta
    Guest

    Default

    I hope you all get banned

  8. #23
    Senior Member Cat^'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Poland/Sttetin aka Szczecin
    Posts
    1,046

    Default

    I hope you all get banned [/b]
    omg nice wishes ;p

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    754

    Default

    za szybko poszli w górę, powonowali, teraz im sie znudziło i idą na dno(ale jak nie pociagnie innych to będzie fajnie) ;p cos jak SG na patku, a teraz Donty powoli acz skutecznie pną się w gorę. Chyba tylko Deusy są stałym i najstarszym polskim klanem....;p[/b]
    To ze ktos tyle gra w ta gre wcale dobrze o nich nie swiadczy


    BUMP

  10. #25
    nocomment
    Guest

    Default

    To ze ktos tyle gra w ta gre wcale dobrze o nich nie swiadczy
    BUMP[/b]
    dokladnie liczy sie jeszcze cos takiego jak bycie szanowanym klanem XD a co do oblivionow i deusow no niestety o deusach pisza ze to bugerzy itp a oblivion to dzieci wiec nic z tego xD

  11. #26
    Zwierz@K
    Guest

    Default

    dzieci ktore z BL i SG na csw robia co chca. Tak mocno po (_!_) dostaliscie ze juz sie tam nawet nie pojawiacie... Bloody, kto tu nie ma zycia co ? 90% osob w BL dzieli konto, wiekszosc na gold premium lecialo by le tylko jak najszybciej lvl wbic na poczatku. Sam jestes cwaniak teraz bo conajmniej w 3 osoby graliscie na 1 koncie. Zal.pl. I skonczcie z tym wyzywaniem od dzieci bo to jest najbardziej zalosne...

  12. #27
    Axarus
    Guest

    Default

    flame war luv it

  13. #28
    Senior Member BloodyCurse's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,263

    Default

    dzieci ktore z BL i SG na csw robia co chca. Tak mocno po (_!_) dostaliscie ze juz sie tam nawet nie pojawiacie... Bloody, kto tu nie ma zycia co ? 90% osob w BL dzieli konto, wiekszosc na gold premium lecialo by le tylko jak najszybciej lvl wbic na poczatku. Sam jestes cwaniak teraz bo conajmniej w 3 osoby graliscie na 1 koncie. Zal.pl. I skonczcie z tym wyzywaniem od dzieci bo to jest najbardziej zalosne...[/b]

    kurde musze zlamac slowo, napisze
    1. 8 vs 2 , czy 8vs 4 ( z full debuferem )na csw uwazasz to za fer?
    Tylko gangiem wiem tak jest latwo. MOze pojdziecie na humow to sie okaze kto dostaje "Tak mocno po (_!_) ."
    Nikt nie pojawia sie na csw bo nie ma z kim zamku odebrac, a na pk narazie tam nie chodzimy, zreszta ludzie od nas expia. W soboty wychodza na miasto. Mowisz ze gold premium to cheat?( juz cos takiego slyszalem -> Javana) Kto nie ma zycia, chlopie ja pracuje i jednoczesnie jestem na 2 kierunkach studiow, co do 3 osob na koncie Dragon gral do 70 lvl teraz to gra w dote( wogole nie gra), a od 30 dni gra Andzin ja wchodze na 1 h do gry.
    A z ty kim teraz grasz? -> CrazyMary A ekipa twoja z kim gra? Anderaste (2 osoby), Joker(2 osoby), Squnik (2 osoby)mam wymieniac dalej? I co to ma za znaczenie wogole? Przez 4 lata gralem sam a teraz to mi juz czasu szkoda, jak chyba kazdemu kto nie sharuje. Czepiasz sie chyba nawet sam nie wiesz czego i zbytnio za co. A o slowo "dzieci" mozesz miec pretensje tylko do chamskich wypowiedzi twoich kolegow. Zreszta pisz sobie juz co chcesz nie mam czasu na pierdolki.

  14. #29
    azazeal
    Guest

    Default

    Szkoda ze to kosztuje 2k kc, a nie akzdy u nas w clanie jest takim zjebanym babaszoperem jak kazdy u was... Zreszta i tak was jedziemy ...

  15. #30
    Axarus
    Guest

    Default

    why oblivion members always think that they r best? really sad


    we should back to the topic



Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •